Little Skin Doctor – zabawa z pryszczami

Z doświadczenia wiem, że najprostsze gry dla dzieci są najfajniejsze. Little Skin Doctor to aplikacja, w której dziecko może wcielić się w postać lekarza dermatologa. Jednym z dużych plusów aplikacji jest to, że nie trzeba za nic płacić i wszyscy pacjenci odblokowani są od samego początku. Rozbudowana i bardzo sympatyczna gra dla osób, które nie są obrzydliwe w kwestii wyciskania syfów ;)

Kiedy wybierzecie już pacjenta, który wejdzie do Waszego gabinetu jako pierwszy, musicie być przygotowani na wszystko. Ludzie odwiedzający gabinet dermatologiczny przychodzą zwykle z dość mało przyjemnymi dla oka zmianami skórnymi. Musicie im pomóc.

Do dyspozycji graczy oddano bardzo dużą ilość sprzętu. Przede wszystkim na stole znajdziecie strzykawki z igłami do wyciskania ,,diod”, specjalne pęsety do wyrywania wrastających włosków, przeróżne preparaty umożliwiające likwidację zmian skórnych, narzędzia, dzięki którym będziecie mogli zająć się skórą głowy, oraz wiele innych.

Jedną z sytuacji, jaką możemy spotkać w grze, jest badanie skóry zagrzybionej. Bierzemy do ręki specjalne urządzenie i badamy ciało centymetr po centymetrze. Kiedy znajdziemy stworki, które powodują świąd, bierzemy się za odpowiednie narzędzia i rozprawiamy się z każdym po kolei.

Jeżeli jakiś zabieg wymaga nałożenia opatrunku, musimy to zrobić jak najszybciej. Każdy pacjent powinien wyjść z Waszego gabinetu zdrowy i uśmiechnięty.

Pobierz Little Skin Doctor za darmo w Google Play.

Tags

Zakłady bukmacherskie

Back to top button
Close