Little Photo – odmień swoje zdjęcia

Okazuje się, że aparaty montowane w telefonach są coraz lepsze. Nie tylko mają coraz więcej megapikseli, a więc dużą rozdzielczość, lecz po prostu robią coraz ładniejsze zdjęcia. Jeszcze jakiś czas temu takie zdjęcia, jakie potrafią zrobić nasze smartfony wykonywaliśmy dość tanimi aparatami cyfrowymi. Wielu ludzi zabiera ze sobą teraz już tylko poręczny telefon. Jest to niesamowicie wygodne rozwiązanie. Warto więc wykorzystać to, że możemy robić coraz lepsze zdjęcia w dowolnym momencie. W takim przypadku potrzebne mogą okazać się filtry, by uzyskać jak najlepszy efekt.

Po uruchomieniu aplikacji widzimy aparat, który musimy nacisnąć by zrobić zdjęcie. Program w tym momencie służy do tego samego co ten wbudowany już wcześniej w telefon. Dostępne opcje to tylko możliwość ustawienia flasha czy ma być włączony czy nie oraz timera, który pomoże nam przy robieniu zdjęć podczas długiego czasu naświetlania.
Po tym wszystkim możemy zabrać się za edycję zdjęcia. Do dyspozycji otrzymujemy naprawdę bardzo dużą ilość filtrów. Możemy wykorzystać nawet kilka z nich jednocześnie. Niektóre z nich są naprawdę bardzo ciekawe i kompletnie zmieniają klimat, który panuje na naszych fotografiach. Możemy sprawić, że nawet zwykłe zdjęcie, które przedstawia las będzie wyglądało mrocznie, czy też radośnie poprzez podbicie kolorów.

Jeśli chodzi o sam interfejs aplikacji, to można powiedzieć, że jest on dość dobrze zrobiony i raczej nikt nie będzie miał z nim większych kłopotów. Wystarczy rozwinąć z prawej strony listę filtrów i już możemy bawić się w edycje. Wystarczy wybrać to co chcemy i zaakceptować. Nic prostszego. Nie jest wymagana nawet znajomość języka angielskiego, bo podstawowych pojęć każdy się domyśli, a jeśli chodzi o nazwy filtrów, to po prostu się je przetestuje.

Polecamy więc aplikację, bo jest ona darmowa, a oferuje naprawdę bardzo dużo możliwości.

Download.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button