Little Acorns – wiewiór w pogoni za orzeszkiem

Wiewiórza rodzina została okradziona z zapasów, jakie zrobiła zeszłego lata na trudne, zimowe tygodnie. Pewnego dnia, grupka leśnych zwierząt zakradła się do kryjówki gryzoni i zabrała wszystko, co biedne rudzielce zbierały przez długi czas. Głowa rodziny musi się postarać o to, by orzechy i owoce wróciły na swoje miejsce.

Little Acorns to platformówka, która możliwa jest do wypróbowania za darmo w Windows Store. Levele podzielone są dość specyficznie, bo na pory roku i lata. Zależy nam na tym, aby w jak najkrótszym czasie przywrócić zapasy do stanu poprzedniego.

Plansze w grze są bardzo kolorowe i ciekawe. Poruszamy się, korzystając z dwóch klawiszy z lewej strony i jednego z prawej. Wśród przeszkód, jakie z pewnością spotkamy po drodze, należy wymienić: pająki, glizdy, nietoperze i inne złodziejskie zwierzęta, które przyczyniły się do kradzieży zapasów, łamiące się platformy, przepaści, oraz wiele więcej.

Plus jest taki, że w grze nie da się zginąć. Trzeba jednak pamiętać o tym, że gramy na czas. W górnym lewym rogu widnieje zegar, który odlicza pozostały nam czas. Jeżeli się zmieścimy w wyznaczonych minutach, awansujemy do kolejnego poziomu. Wyznacznikiem awansu są otwarte drzwi. Nie należy jednak porywać się do nich po zebraniu wszystkich orzeszków.

Jeżeli pozostanie nam jeszcze trochę czasu, warto udać się na wyższe platformy i pozbierać bonusowe owoce. Jeśli zbierzemy je wszystkie, dostaniemy nową stylizację dla naszego bohatera.

Wśród przedmiotów, które pomagają w grze, należy wymienić: linki wahadłowe, windy, zegarki, które dają dodatkowy zapas czasu, i tym podobne.

Muszę przyznać, że zabawa w produkcji studia Electronic Arts, jest niesamowicie wciągająca. Jak człowiek zacznie grać, nie może skończyć. Dzięki możliwościom zmiany wyglądu postaci i otrzymywaniu licznych bonusów, nie nudzimy się nawet przez minutę. Polecam wszystkim, którzy lubią gry platformowe. Ja się zakochałam i już ;)

Pobierz grę w Windows Store.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button