Listy Życzeń już dostępne w Google Play

W sklepie z aplikacjami na Androida od czasu do czasu pojawiają się różnego rodzaju nowości w postaci nowych funkcji. Wraz z ostatnią aktualizacją Google Play znalazło się w nim, między innymi, miejsce na opcję umożliwiającą tworzenie indywidualnych List Życzeń.

Nowa opcja zauważona została najprawdopodobniej jedynie przez najbardziej spostrzegawczych Androidowców. Samo Google bowiem hucznie nie informowało o zastosowaniu Listy Życzeń, która zapowiadana była już w połowie sierpnia bieżącego roku.

Można przypuszczać, że wspomniana nowość nie jest jedyną „świeżą” funkcją, z jaką będziemy mieli do czynienia w ciągu kilku najbliższych dni w androidowym sklepie. Na forach spekuluje się, czy przypadkiem gigant z Mountain View podczas swojej październikowej imprezy (29 października) nie przedstawi jeszcze innych ciekawych funkcji w swoim wirtualnym markecie.

Opisywana Lista Życzeń pozwalać ma każdemu z użytkowników Google Play na tworzenie zbioru aplikacji, które chciałby posiadać na swoim urządzeniu. Jeżeli, na przykład, zauważymy w sklepie ciekawy program, lecz akurat teraz nie mamy na niego pieniędzy, za pomocą jednego przycisku możemy umieścić go na liście i wrócić do niego w dowolnym, dogodnym momencie.

Z nowej opcji skorzystać można w wersji sklepu o numerze 3.9.16. Jeżeli macie nieaktualną edycję Google Play, włączcie w swoim urządzeniu Wi-Fi, a powinna się ona zaktualizować automatycznie.

Posiadacze wspomnianej wyżej wersji Sklepu Play dostęp do swojej Listy Życzeń uzyskać mogą, włączając podręczne menu. Jest więc ona dostępna tam, gdzie zakładka „Moje Aplikacje”, „Opcje” czy „Konta”.

Niestety, wraz z najnowszą aktualizacją Google Play nie pojawiły się nowe opcje płatności. Wiele osób narzeka już od jakiegoś czasu na to, że za aplikacje płacić można tylko i wyłącznie kartami kredytowymi. Na razie nic jednak nie wskazuje na to, by coś w tej kwestii uległo zmianie.

A Wy co jeszcze zmienilibyście w sklepie dla Androidowców? Czekamy na komentarze.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button