Lines – zabawa w wyciąganie kolorowych linii

Pamiętacie bierki – grę, w której naszym zadaniem było wyciąganie specjalnych, kolorowych pałeczek w taki sposób, by nie dotknąć pozostałych? Jeżeli tak, z pewnością przypomną Wam się miłe czasy spędzone nad nią, kiedy pobierzecie na swój telefon grę o nazwie Lines!

lines

Lines to nieskomplikowana gra zręcznościowa, w której obowiązujące zasady są proste jak drut. Cała zabawa w opisywanej produkcji polega na wyciąganiu kolorowych, wirtualnych patyczków ze stosu. Jak się pewnie domyślacie, zadanie jest wykonane prawidłowo tylko wtedy, gdy zbierzemy ostatni badyl. To – wbrew pozorom – nie jest takie proste, o czym na pewno przekona się niejedno z Was.

Autorzy gry przygotowali dla nas trzy tryby rozgrywki. Mamy standardową zabawę, gdzie zbieramy punkty do czasu, gdy stracimy wszystkie dostępne życia, Time Attack, czyli tzw. „czasówkę” oraz Minesweeper. W tym ostatnim zabawa kończy się wraz z pierwszą skuchą. Który tryb przypadnie Wam do gustu? Mnie najlepiej spodobał się ten czasowy.

lines1

Oprawa graficzna Lines nie należy do oryginalnych,dlatego ciężko jest o niej cokolwiek napisać. W grach logiczno-zręcznościowych nie chodzi przede wszystkim o wygląd, dlatego postanowiłem nie skupiać się na wizualnych aspektach aplikacji, a raczej skupić się na rozgrywce. A ta naprawdę jest świetna i – co najważniejsze – wciągająca.

Dodatkową zaletą opisywanej gry jest fakt, iż można pobrać ją w Google Play całkowicie za darmo. Czego chcieć więcej?

Lines! do pobrania za darmo w Google Play

Ocena AppsBlog.pl: 9/10

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button