LINE Brush, czyli bazgranie na ekranie

Urządzenia mobilne to nie tylko przenośne centra rozrywki. To bowiem także przenośny sprzęt pozwalający nam na rozwijanie pasji, takich jak, na przykład, malarstwo, do którego stworzono aplikację o nazwie LINE Brush.

LINE Brush to narzędzie idealne dla nowoczesnego człowieka z duszą artysty. Mimo że program pozwala na całkiem sporo, nie można z całą pewnością nazwać go profesjonalnym. Jest to po prostu zwyczajna aplikacja, którą można włączyć sobie w wolnej chwili i trochę w niej „pobazgrać”. Niby nic wielkiego, a jednak.

Do dyspozycji użytkownika aplikacji jest wiele różnego rodzaju przyrządów do pisania, rysowania czy malowania. Poza tradycyjnym ołówkiem bądź piórem możemy skorzystać w nim z pędzla, kolorowych kredek czy chociażby grubszego mazaka. Oczywiście, gdy jakiś element naszego dzieła nam się nie spodoba, możemy w każdej chwili go  usunąć, wykorzystując przy tym – a jakby inaczej – gumkę do ścierania.

Produkcję studia NAVER na tle konkurencji wyróżnia przede wszystkim fakt, iż pozwala ona nie tylko na tworzenie malowidła z czystej kartki, a udostępnia również opcję przerabiania w artystyczny sposób zdjęć zapisanych w pamięci naszego telefonu.

Narzędzie do obróbki fotografii nie ogranicza się w LINE Brush jedynie do kilku filtrów, jakie bez problemu znaleźć można w wielu programach tego typu. W aplikacji tej możemy bowiem także zwyczajnie malować na zdjęciach – dodawać wąsy, malować włosy czy co tylko nam się żywnie podoba.

Obsługa programu nie należy do skomplikowanych czynności. Również rysowanie na małym ekranie w nim nie jest zbytnio trudne, gdyż działa on w trybie pełnoekranowym. Na koniec warto jeszcze dodać, że podczas testu nie odnotowaliśmy problemów z funkcją udostępniania wykonanych przez nas rysunków.

LINE Brush można znaleźć w AppStore. Aplikacja jest darmowa.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button