Lettro – pokonaj Lettro w grze na słowa

Jeżeli lubicie gry logiczne, w których musicie wykazać się zdolnością poszczególnych słów i to w dodatku w języku angielskim, polecam Wam Lettro – produkcję Yaqua, w której nie można się nudzić … o ile ma się życia. Autorzy wymyślili bowiem świetny sposób na zarabianie za pomocą mikropłatności. Na jedną szansę trzeba czekać aż 30 minut, bądź zakupić pakiet trzech za … jedyne 5 złotych.

Zasady gry są proste. Wystarczy ułożyć słowo z dostępnych liter, a następnie poczekać na ruch przeciwnika. Kolejna runda to zapełnianie wszystkich pół na planszy. Wygrywa ta osoba, która zapełni ponad 50% ekranu swoimi słowami.

Zważając na to, że gra jest w języku angielskim, można powiedzieć, że jej poziom jest dość wysoki. Ja radziłam sobie dobrze w przypadku początkowych poziomów, lecz w kolejnych, gdzie plansze stają się większe a czasu na rozwiązanie mniej, pojawiały się kłopoty.

Na każdy ruch mamy wyznaczony limit czasu. Wybrane słowo wyświetla się na dolnym pasku, a kliknięcie w niebieski prostokąt skutkuje wysłaniem wyrazu do aplikacji. Gramy z komputerem, więc rywalizacja jest zacięta i dość szybka. Poziomów do przejścia jest póki co 200, ale ciągle są aktualizowane. ‚

Dość porządnie denerwowała mnie ilość żyć (3) i konieczność czekania aż 30 minut na kolejne jedno serduszko. Cały pakiet żyć powraca w 1,5h, co nie jest zachęcające, szczególnie jeżeli wkręcimy się w zabawę.

Wraz z rozwojem zabawy, zwiększają się plansze i ich wysokie poziomy trudności. Jeżeli macie dużo pieniędzy do wydania, bądź po prostu macie dar cierpliwości, myślę, że będziecie się świetnie bawić. Ja nie polecam. Wkurzenie gwarantowane.

Pobierz grę za darmo w AppStore.

icon
LETTRO ChallengesY A QU AGamesBezpłatneDownload
Tags

Zakłady bukmacherskie

Back to top button
Close