LEGO Creationary – układanie klocków LEGO na smartfonie

Wśród naszych Czytelników nie ma z pewnością takiej osoby, która nigdy w życiu nie miała okazji pobawić się klockami LEGO. Nikogo zatem raczej nie będę musiał przekonywać do zainstalowania i pobrania gry o nazwie LEGO Creationary, która w Google Play dostępna jest całkowicie za darmo.

Jeżeli po przeczytaniu wstępu do wpisu mieliście nadzieję na to, że opisywana tutaj gra pozwoli Wam budować statki, wieże, samochody i domy z wirtualnych klocków LEGO, muszę Was zmartwić. Chodzi o coś zupełnie innego. Niemniej jednak, warto zatrzymać się na chwilę na opisywanej produkcji. Dlaczego? Mam nadzieję, że po lekturze poniższego tekstu, znajdziecie odpowiedzi na to pytanie.

W LEGO Creationary zadaniem gracza jest odgadywanie, co w danym momencie buduje komputer na ekranie naszego smartfonu. Gra rozpoczyna się wraz z postawieniem pierwszego klocka. Im bliżej końca, tym więcej klocków jest na miejscu. Oczywiście, odgadywanie należy zakończyć tak szybko, jak to możliwe. W przeciwnym wypadku nie można liczyć na dużą ilość punktów.

Do dyspozycji mamy w grze dwa tryby rozgrywki. Jeżeli mamy ochotę, możemy zagrać w Single Player bądź też zdecydować się na prosty tryb wieloosobowy. Oczywiście, także i „singel” znakomicie sprawdza się jako rozgrywka rodzinna. Szczególnie, jeśli siedzimy przed tabletem czy smarfonem z naszym dzieckiem ;)

LEGO Creationary to produkcja całkowicie darmowa, dlatego nie powinniście dłużej się zastanawiać i brać się za pobieranie.

LEGO Creationary do pobrania za darmo w Google Play

Ocena Appsblog.pl: 9/10

Zakłady bukmacherskie

Back to top button