Legendarni Tytani – czas na walkę!

Gry przeglądarkowe miały swoje pięć minut kilka lat temu, kiedy ludzie powszechnie nie posiadali jeszcze szybkich łącz internetowych. Obecnie popyt na produkcje, które nie wymagają pobierania żadnego oprogramowania i nie oferują zaawansowanej oprawy graficznej spada. Wciąż jednak powstają tego typu aplikacje. Ostatnio natrafiłem na Legendardnych Tytanów – grę, w którą można grać zarówno w przeglądarce w domu, jak i na smartfonie za pomocą niewiele ważącej aplikacji.

Fabuła opisywanej gry do najbardziej oryginalnych nie należy. Świat starają się za wszelką cenę opanować siły zła. Naszym celem jest zostanie świetnym wojownikiem, który będzie w stanie wygrywać pojedynki z demonami oraz innymi stworami, a w ostateczności uda mu się uwolnić świat od złych mocy.

Na początku naszej przygody z Legendarnymi Tytanami musimy założyć konto. Następnie pozostaje nam już tylko stworzyć postać, wybrać jej imię i ruszać do walki. Jak to zwykle bywa w RPG-ach, naszym celem jest zdobywanie coraz to wyższych poziomów doświadczenia. Robimy to poprzez „expienie” na wirtualnych przeciwnikach.

W trakcie gry istnieje możliwość zmiany wyposażenia. Pozwala to nam jeszcze efektywniej pokonywać rywali i być jeszcze większych postrachem. Oczywiście, droga do mistrzostwa jest długa i niezwykle wymagająca.

O oprawie graficznej czy audio Legendarnych Tytanów ciężko jest cokolwiek powiedzieć, bo po prostu ich nie ma. Kilka obrazków przedstawiających bronie czy postaci to zbyt mało, by móc w jakiś sposób ustosunkować się do wyglądu gry.

Legendarni Tytani za darmo w Google Play

Ocena AppsBlog.pl: 5/10

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button