Labirynth 2 – lepsza wersja labiryntu

Na łamach naszego serwisu opisywaliśmy już kiedyś grę podobną do tej, którą przedstawiamy dziś. Było to aTilt 3D Labirynth. Dzisiaj mamy do czynienia z Labirynth 2, a więc grą o bardzo prostych zasadach, lecz jednocześnie trudną z powodu wielu utrudnień, które tylko na nas czekają.

Powiedzmy jednak co nieco o zasadach i naszym celu. Jak łatwo się domyślić po obrazkach, musimy doprowadzić naszą kulkę do odpowiedniego otworu, by ukończyć dany poziom. Cel prosty, lecz wykonanie go już takie łatwe nie jest. Czeka na nas mnóstwo utrudnień, które widać na filmie i screenach. Mamy tutaj dodatkowe dziury, węższe przejścia, różne obracające i odbijające nas rzeczy, przyciski otwierające drzwi bądź też uruchamiające inne mechanizmy. Wszystko to razem w połączeniu wymaga od nas w pewnym momencie już nie tylko zdolności czysto zręcznościowych, lecz mamy tutaj także elementy logiczne, czyli jak co zrobić, by wszystko było ok i udało nam się dojść do mety.

Gra jest wykonana bardzo poprawnie. Nie ma tutaj większych błędów, a przynajmniej ja sam nie znalazłem ich. Może po prostu miałem szczęście.

Sterowanie odbywa się oczywiście za pomocą naszych rąk, którymi przechylamy nasz telefon.

Jeśli chodzi o grafikę, to jest ona strasznie prosta. W końcu niczego innego tutaj nie potrzeba. Wszystko wygląda bardzo poprawnie, bo ciężko jest tutaj nawet popełnić jakieś rażące błędy w wyświetlaniu, czy jakiekolwiek inne. O dźwięku można powiedzieć tylko tyle, że jest.

Rozgrywka jest bardzo wciągająca i polecamy ją każdemu, bez względu na wiek :)

W markecie 2 wersje. Lite oraz płatna (19zł)tutaj. Wersja płatna dodaje opcje pobierania nowych leveli od społeczności.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button