Kolejna wyprzedaż gier w Google Play

Użytkownicy Google Play są coraz częściej rozpieszczani różnego rodzaju przecenami. Po wyprzedaży z okazji amerykańskiego Dnia Ojca przyszła kolej na kolejną promocję. Tym razem specjalnego powodu na organizowanie akcji wielkich przecen nie ma, lecz nie powinno Was do w żaden sposób zniechęcać, bowiem w ramach najnowszej wyprzedaży dla Androidowców niektóre tytuły przecenione o blisko 80%!

Zbliżają się wakacje, więc zdajemy sobie sprawę z tego, że niektórzy z Was nie chcą teraz wydawać pieniędzy odkładanych na wymarzoną wycieczkę. Mimo wszystko uważamy, iż warto zainteresować się niektórymi tytułami oferowanymi w opisywanej przez nas promocji. Aktualne ceny niektórych mobilnych hitów są bowiem naprawdę bardzo atrakcyjne i aż grzech z nich nie skorzystać.

Szczególnie dobrze wygląda przecena aplikacji Mass Effect: Infiltrator, którą można kupić już za niecałe cztery złote. Jest to stosunkowo niska cena, biorąc pod uwagę, jak wiele możliwości oferuje graczom produkcja studia Electronic Arts.Poza tym EA znane jest z tego, że rzadko oferuje Androidowcom atrakcyjne promocje, tak więc wspomniana przez nas wcześniej okazja cenowa powinna – naszym zdaniem – być przez Was bardzo poważnie rozpatrzona.

Patrząc na inne wyprzedawane gry i programy, naszą uwagę przykuło bez wątpienia także mobilne GTA III (kosztuje obecnie trochę ponad 4 złote) i internetowy hit Order & Chaos (aktualna cena: 3, 16 PLN).

Oczywiście, te trzy wymienione wyżej produkcje nie są jedynymi aplikacjami przecenionymi w „Longest Day Deals”. W ciągu najbliższych kilku godzin w Google Play można również kupić w promocyjnej cenie (około 4 złotych), między innymi: kalambury Draw Something, przydatny program mSecure, wyścigową produkcję Mini Motor Racing oraz przecenioną o ponad 80% grę Guns’n’Glory WW2.

Z racji tego, że najnowsza wyprzedaż w sklepie z aplikacjami na Androida dopiero niedawno się rozpoczęła, lista wyprzedawanych tytułów może ulec zmianie. Warto zatem, byście sami od czasu do czasu zajrzeli sobie na oficjalną stronę Longest Day Deals. Być może uda Wam się zgarnąć to, czego szukaliście ;)

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button