Kolega do butelki – aplikacja na nudny weekend

Obdzwoniliście wszystkich znajomych, ale żaden z nich nie może dzisiaj wieczorem wyjść do miasta i się z Wami napić? Nie martwcie się, w Google Play możecie spotkać Kolegę do butelki, który chętnie spędzi z Wami weekend przy kilku „głębszych”.

Jeszcze do niedawna samotnikom, którzy chcieli się napić czegoś mocniejszego, radzono, by stawiali przed sobą lustro. Wiadomo, delektować się smakiem alkoholu wręcz nie wypada bez chociażby jednego towarzysza.

Prymitywne metody z wykorzystaniem elementów wyposażenia mieszkania zaczynają najwyraźniej wychodzić z mody wśród amatorów napojów wyskokowych. Ostatnio bowiem w Google Play zauważyliśmy, że aplikacja „Kolega do butelki” pochwalić się może całkiem pokaźną liczbą pobrań. Oczywiście, postanowiliśmy ją przetestować i specjalnie dla Was ocenić. Już teraz powiedzieć możemy tylko jedno – lepiej weekend spędzić z realnymi postaciami.

Po uruchomieniu opisywanego programu pojawia się znany pewnie większości z Was wąsaty pan, który w internecie często wykorzystywany jest w memach na tle biało-czerwonej flagi. Wspomniany mężczyzna ubrany jest aplikacji w hawajską koszulę w niebieskim kolorze, a w ręku trzyma kieliszek.

Kiedy użytkownik aplikacji dotknie wyświetlacza, wirtualny przyjaciel napije się z naczynia, mówiąc przy tym typowy dla alkoholowego spotkania tekst. Czasem zdarza się, że wzniesie jakiś sympatyczny toast, a jeszcze innym razem po prostu będzie mówił od rzeczy. Prawie jak prawdziwy człowiek. „Prawie”, bo Kolega do butelki robi wrażenie niezwykle sztucznego, a tak być z całą pewnością nie powinno.

Grafika w opisywanym programie nie stoi na najwyższym poziomie. Pewnie w ogóle byśmy nie zwracali uwagi na jej słabe wykonanie, gdyby wszystko poza nią było dobrze zrobione. Takie jednak nie jest – brakuje tutaj chociażby jakichś opcji umożliwiających zmianę tła czy ubrania bohatera aplikacji. Nie zaszkodziłoby też na pewno dodanie większej ilości tekstów, gdyż te zaczynają bardzo szybko się powtarzać.

Niemniej jednak, „Kolega do butelki” (do pobrania z Google Play)to – według nas – interesujący mobilny produkt. Być może nie umili on czasu spędzonego w samotności, ale jak najbardziej nadaje się jako narzędzie rozśmieszające podczas spotkania z prawdziwymi znajomymi.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button