Kill Box – uratuj świat przed złymi…kartonami

Myślałem, że w Android Markecie nic mnie już nie zaskoczy. Okazało się jednak, iż byłem w dużym błędzie, o czym przekonałem się, gdy zobaczyłem w sieci dość prostą, lecz dobrą na nudę produkcję „Kill Box”, w której – jak sama nazwa wskazuje – naszym zadaniem jest zabijanie wrogo nastawionych, zielonych…kartonów tekturowych próbujących za wszelką cenę zapanować nad ziemią.

Opisywana przez nas gra z pewnością nie należy do grona produkcji ze skomplikowanymi zasadami. Jeżeli więc jesteś wielbicielem zaawansowanych, trójwymiarowych aplikacji, to w „Kill Box” nie znajdziesz tego, czego szukasz.

Mimo wszystko, produkt stworzony przez Andoop Team jest dobry na nudę dla tych wszystkich, którzy lubią proste gry w stylu Ninja Dash. Dlatego postanowiliśmy, że nieco Wam o nim napiszemy, a Wy zadecydujecie, czy faktycznie jest godny uwagi.

Tak, jak już wspomnieliśmy, „Kill Box” charakteryzuje się prostymi regułami. Do dyspozycji mamy bowiem w nim zaledwie dwa przyciski odpowiedzialne za sterowanie – jeden powodujący skok, a drugi – strzał ze swego rodzaju wyrzutni rakiet.

Co ciekawe, autorzy postanowili także wyposażyć głównego bohatera „Kill Box” w broń specjalną, dzięki której możemy zniszczyć jednocześnie wszystkie kartony znajdujące się w danej chwili na ekranie.

Poza tym, po jakimś czasie na planszy pojawia się swego rodzaju boss, który jest dużym kartonem, lecz jego zabicie nie jest już takie proste i zajmuje nieco więcej czasu.

Do atutów opisywanej przez nas gry ekipy Andoop Team należy bez wątpienia również dość przyjemna dla oka oprawa graficzna, co sprawia, że chce się od czasu do czasu dla tzw. „odmóżdżenia” włączyć „Kill Box-a” i pozabijać wrogo nastawione kartony.

Nie można też nie wspomnieć o tym, że produkcja z „tekturowymi rewolucjonistami” w roli głównej jest do pobrania z Android Marketu zupełnie za darmo. Warto może więc ściągnąć tę aplikację i ją przetestować?

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button