Kick the Boss – wyżyj się na swoim szefie

Dostałeś się na praktyki do pewnej firmy, lecz Twój tymczasowy przełożony traktuje Cię jak swojego lokaja? A może jesteś już doświadczonym pracownikiem, jednak od czasu do czasu zdarza Ci się pokłócić z prezesem?  Nieważne, która z tych sytuacji jest Tobie bliższa. Jeśli po prostu masz problemy ze swoim szefem i chciałbyś od czasu do czasu wyżyć się na nim bez jakichkolwiek konsekwencji, to bez wątpienia powinieneś zainstalować na swoim iPhonie aplikację „Kick the Boss”.

Opisywana w tym wpisie aplikacja powstała przede wszystkim z myślą o pracownikach, którzy nie mieli szczęścia do przełożonych. Nie oznacza to jednak, że „Kick the Boss” nie można użyć, by nieco wyżyć się na swoim byłym chłopaku, wykładowcy czy egzaminatorowi, który oblał nas na teście praktycznym na prawo jazdy. Tym bardziej, że Game Hive – za niecałego dolara – umożliwia nam dokupowanie do gry nowych postaci, co może znacząco pomóc naszej wyobraźni i podwoić satysfakcję podczas używania samej aplikacji.

Ogólna zasada gry „Kick the Boss” jest prosta. Na ekranie pojawia się ubrany w garnitur człowieczek, a my wszelkimi możliwymi sposobami możemy mu dokuczać. Możliwości jest naprawdę sporo i ciężko jest opisać je wszystkie. Najlepiej więc chyba będzie jeśli po prostu obejrzycie filmik zamieszczony na końcu tego wpisu i zobaczycie, co właściwie oferuje gra od Game Hive.

A propos filmiku, to musimy poinformować Was jeszcze o tym, że nie wszystkie przedstawianie w nim narzędzia dostępne są bezpłatnie. Koszt kupna pistoletu czy innych „mocniejszych” broni nie jest jednak wysoki, dlatego mikropłatności w „Kick the Boss” nie można – według nas – zaliczyć do sporych wad produkcji.

Samą aplikację od Game Hive można z AppStore pobrać zupełnie bezpłatnie. Jeśli więc nie zależy Wam na jakichś dodatkowych „bajerach”, to z całą pewnością możecie pobrać sobie „Kick the Boss” i nieco się dzięki niemu odstresować.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button