Katalog sklepu IKEA w Twojej kieszeni

Duża część z Was robi zapewne od czasu do czasu zakupy w sklepie IKEA. Jeżeli mieszkacie w Warszawie, Łodzi lub innym dużym mieście, to najprawdopodobniej nie macie większego problemu z otrzymaniem papierowej wersji katalogu wspomnianego przez nas hipermarketu. Gdy jednak przebywa się w mniejszej miejscowości, aktualne gazety promocyjne są trudniej dostępne i najczęściej przegląda się je po prostu w wersji elektronicznej. Dla tych, co męczące jest korzystanie z dużych komputerów, przygotowano znakomitą aplikację IKEA, w której można w niezwykle wygodny sposób znaleźć informacje i zdjęcia dotyczące aktualnej oferty skandynawskiego sklepu.

Początkowo myśleliśmy, że opisywana w tym wpisie aplikacja będzie niczym innym, jak zwykłym programem, w którym znajdziemy plik w formacie pdf. Ostatecznie jednak, musimy przyznać, IKEA zaskoczyła nas bardzo pozytywnie i sprawiła, że na pewno często będziemy korzystać z jej usług (nie, to nie żadna reklama :)).

Sama aplikacja nie waży wiele, bo około 3 MB. Należy jednak zwrócić uwagę, że z 3 MB-ową wersją niewiele można zrobić. Oznacza to, że po zainstalowaniu narzędzia musimy jeszcze pobrać na niego sam katalog, a on zajmuje około 60 MB. Cóż, na pewno jest to spora ilość danych, ale IKEA może instalować się na karcie SD, tak więc wolnego miejsca nie powinno Wam zabraknąć.

Jeśli chodzi o samo przeglądanie elektronicznego katalogu, to jest ono naprawdę bardzo wygodne. Strony przerzucamy za pomocą strzałek umieszczonych na specjalnej konsolce, a każdą stronę możemy sobie dowolnie przybliżyć, co powinno spodobać się posiadaczom mniejszych smartfonów. A skoro już mowa o różnych typach telefonów, to musimy przyznać, że na słabszych sprzętach IKEA lubiła się od czasu do czasu „przyciąć”. Na szczęście, nie były to jakieś długotrwałe akcje.

W opisywanym tutaj programie spodobało nam się również to, że na każdej stronie katalogu mogliśmy sobie poprzez kliknięcie na wybrany produkt, poczytać więcej informacji na jego temat (wymiary, cena itp.). Nie ukrywamy, iż ucieszyliśmy się też z faktu umieszczenia w aplikacji spisu treści, dzięki któremu nie musieliśmy przeglądać wszystkich stron, a mogliśmy skupić się jedynie na tych, które, na przykład, prezentującą produkty do łazienek.

Nowoczesny katalog IKEA znajdziecie zarówno w AppStore, jak i Google Play. Oczywiście, w obu przypadkach program jest całkowicie darmowy.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button