Justin Bieber Kiss – namiętne całowanie Biebera

Jeżeli jesteście fankami (lub fanami) Justina Biebera, kochacie go za wygląd, specyficzne zachowanie i fenomenalny (hmm) głos, kojarzący się z nieprzebitym hitem ,,Bejbe, Bejbe, Bejbe uuuuu” – gra, którą Wam właśnie prezentujemy, powinna Was zachwycić do granic możliwości. Co powiecie na namiętne pocałunki z Justinem Bieberem z pięknym widokiem w tle?

Cóż można napisać o pocałunkach? Sami najlepiej wiecie jak to się robi. Czy podołacie temu trudnemu zadaniu na ekranie swojego mobilnego urządzenia? Niestety – nie używacie ust do całowania Justina. Wystarczyć Wam musi palec, który służy do sterowania długością trwania pocałunku.

Wyobraźcie sobie, że wyjechaliście na wakacje z najlepszym przyjacielem. Ten postanawia popływać jachtem i zostawia Was samych na molo, w pobliżu latarni morskiej. Nagle okazuje się, że przed Waszymi oczami ukazuje się Justin Bieber we własnej osobie! Co więcej – jest Wami zainteresowany. Nie można przegapić takiej okazji. Należy zrobić wszystko, aby jego zainteresowanie wzrastało.

Całowanie wbrew pozorom nie jest takie proste – należy bowiem uważać na swojego przyjaciela, który jest łowcą plotek i w każdej chwili może Was zauważyć, a wtedy z przyjemności nici. Podobnie jest w przypadku menagera Justina, który w swoim helikopterze monitoruje lokalizację swojego podopiecznego. Kiedy zauważy parę całującą się na molo… Sami możecie się domyślić, że nie tylko Wy będziecie mieć problemy, lecz Justin przede wszystkim (jako gwiazdor, który nie może sobie pozwolić na takie wyskoki publicznie).

Kto ma ochotę na pocałunek z Justinem, niech pobiera za darmo w AppStore.

Subiektywna ocena appsblog.pl: 1/10 (wybaczcie).

5 / 5. Ocen: 1

Zakłady bukmacherskie

Back to top button