Jumping Horses Champions Free – końska jazda

Jumping Horses Champions Free to gra, w której wcielamy się w postać jeźdźca konnego, który bierze udział w zawodach jeździeckich. Jeżeli należycie do grupy ludzi, którzy kochają konie – bez względu na nieliczne minusy aplikacji, będziecie zachwyceni możliwością wirtualnej jazdy.

Na samym początku gry ustalamy profil gracza. Dobieramy przede wszystkim strój. Niestety nie mamy możliwości zmiany płci – jeźdźcem jest mężczyzna. Następny krok to wybór stajni – bo gdzie przechowywać tak wielkie zwierze, jak koń!? Skoro już mowa o koniu – najważniejszy punkt programu, czyli zakup klaczy.

Zaczynając swoją przygodę z Jumping Horses Champions Free nie mamy zbyt wielu pieniędzy, na zakupienie drogiego konia. Wybieramy więc takiego, na którego nas stać.

Kiedy będziemy już szczęśliwymi nabywcami, nastąpi pora na rozpoczęcie treningów. Nasze zadanie polega na takim prowadzeniu konia, aby skakał przez wskazane przeszkody i strącał (a najlepiej nie strącał) jak najmniej belek. Jeżeli stwierdzimy, że jesteśmy gotowi na rywalizację z innymi, włączamy tryb champions.

Podczas rywalizacji możemy regulować prędkość, z jaką jedziemy na koniu, oraz moment skoku. Końcowe etapy wyścigu złożone są z trzech przeszkód ustawionych jedna za drugą. Mamy margines belek, jakie możemy strącić. Po przekroczeniu tego limitu, nasz udział w zawodach się kończy.

Pobierz Jumping Horses Champions Free za darmo w AppStore.

Ocena appsblog.pl: 6/10.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button