Jett Tailfin Racers – wyścigi w podwodnym świecie

Macie ochotę trochę się pościgać, ale nie chcecie już patrzeć na szybkie, tuningowane samochody, w których pełno nitro i innych bajerów? Jeżeli tak, to znaleźliśmy coś w sam raz dla Was. Jett Tailfin Racers jest produkcją pozwalającą graczowi na  zagłębienie się w podwodnym świecie, gdzie każdego wieczora zbierają się w wyznaczonym miejscu najszybsze ryby zamieszkujące ocean. Brzmi dla Was interesująco? No to nie pozostaje Wam nic innego, jak zapoznać się z treścią tego wpisu.

Tak, jak już wspomnieliśmy, w opisywanej przez nas tutaj produkcji stajemy przed szansą wzięcia udziału w wyścigu na dnie oceanu. Oczywiście, nie robimy tego jako wirtualny człowiek, lecz jako ryba która ściga się z innymi swoimi kolegami i koleżankami tego samego gatunku.  Rywalizacja odbywa się na wyznaczonych wcześniej trasach. Nasze zadanie polega, rzecz jasna, na dotarciu do mety na pierwszej pozycji.

Mimo że Jett Tailfin Racers wydaje się być produkcją dla dzieci, nawet i dorosłym jej poziom trudności może czasem przeszkadzać. Podczas samego wyścigu nie tylko bowiem przychodzi nam bardzo szybko pływać, lecz także uważać na różnego rodzaju przeszkody.

Niektóre z nich są czysto naturalne (mowa tu przede wszystkim o rekinach), ale można też spotkać takie, z którymi styczności w ogóle się nie spodziewamy. A to dlatego, że na torach rozstawione są różnego rodzaju bonusy z przeszkadzajkami. Jeżeli to my je zbierzemy, będziemy mogli zaatakować rywali. Jeżeli to jednak oni je zbiorą – będą mogli zaatakować nas, co do przyjemnych rzeczy nie należy i znacząco utrudnia zrealizowanie celu.

Gra z tego wpisu jest w pełni zintegrowana z układem NVIDIA Tegra. Możecie zatem spodziewać się w niej naprawdę ładnie wyglądającej oprawy graficznej i nie najgorszych efektów dźwiękowych, które szczególnie docenia się na lepszych tabletach.

Niestety, sam system rozgrywki nie został urozmaicony o jakieś ciekawe elementy dodatkowe. Po kilkunastu wyścigach ma się więc pomału dosyć Jett Tailfin Racers, co raczej nie najlepiej świadczy o grze, którą z Google Play można pobrać za prawie 10 złotych.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button