iStock – miliony inspiracji w jednym miejscu

iStock to aplikacja, która oferuje setki tysięcy różnorodnych zdjęć, multimediów i elementów desingu na licencji royalty-free. Jeżeli poszukujecie inspiracji w jakiejkolwiek dziedzinie życia, koniecznie zarejestrujcie się w serwisie i korzystajcie do woli.

Produkcja studia Getty Images to idealny produkt dla profesjonalistów, jak i laików. Każdy, kto zaloguje się do iStock, może tworzyć własne dzieła i dzielić się nimi ze społecznością. Zgodnie z tym, co mówią autorzy:  ,,artyści, projektanci, fotografowie z całego świata przychodzą tu, aby tworzyć, pracować i uczyć się”. Co ja o tym sądzę? Przeczytacie poniżej :)

iStock to taki jeden wielki śmietnik, w którym znajdziemy mniej lub bardziej przydatne inspiracje. Wśród kategorii tematycznych znajdziemy: najnowsze, rodzina, zdrowie i uroda, architektura, vetta, ochrona zdrowia, biznes, jedzenie, pomysły, dzieci, rozrywka, emocje, oraz zwierzęta.

Wczoraj dopadła mnie wena na przemeblowanie. Kliknęłam więc w architekturę i … zobaczyłam setki zdjęć, które przedstawiają zasadniczo coś i nic. Po przejrzeniu około stu projektów, stwierdziłam, że to nie jest miejsce dla mnie. Jako kobieta, zajrzałam do działu zdrowia i urody. 3 zdjęcia to chyba nie jest szczyt moich marzeń. Wśród tych fenomenalnych dzieł architektów, fotografów i projektantów nie znalazło się nic, co by mnie zatrzymało choćby na chwilę.

Pod każdym zdjęciem znajdziemy podpis, autora, oraz tagi. Nic specjalnego. Zarejestrowani użytkownicy mogą wstawiać własne fotografie i dzielić się nimi ze społecznością. Nie za bardzo rozumiem po co i w jakim celu, ale taka możliwość istnieje.

Jeżeli miałabym podsumować jednym słowem opisywaną aplikację, prawdopodobnie użyłabym wyrazu: śmietnik. Szkoda, bo interfejs ładny i pomysł też całkiem na poziomie.

icon
iStock – Stock PhotographyGetty Images Inc.Photo & VideoBezpłatneDownload
Tags

Zakłady bukmacherskie

Back to top button
Close