Infection Bio War – zainfekuj świat

Ostatnio na Androida pojawiła się aplikacja, w której zadaniem gracza jest infekowanie całego świata za pomocą wirusów, bakterii i innych patogenów. Niestety Plague na urządzenia z iOS-em jest płatny. Na szczęście znalazłam gierkę, która jest praktycznie identyczna i zupełnie darmowa.

Infection Bio War autorstwa Fun Games For Free wkręca tak niesamowicie, że od kilku dni nie mogę oderwać się od telefonu. Wystarczy wybrać odpowiedni szczep bakterii, odpowiednio go modyfikować, a następnie sprawdzać ilość zgonów na całym świecie. Brzmi trochę Dexterowsko, ale właśnie o to chodzi – nie mamy litości ;)

Pierwszym sposobem infekowania ludzi na świecie, jest użycie bakterii. Aby zarażać za pomocą wirusów i kilu innych ustrojstw, należy najpierw zabić całą populację świata w normalnym, bądź trudnym trybie gry. Jeżeli nie macie jeszcze doświadczenia, polecam zapoznanie się z możliwościami produkcji w trybie prostym. Nie uzyskacie awansu do następnego patogenu, lecz nauczycie się modyfikować symptomy, sposoby rozprzestrzeniania się i możliwości leczenia.

Zaczynamy od wyboru kraju, w którym bakteria ma się wykluć. Załóżmy, że będzie to Brazylia. Na pasku dolny widzimy osoby zainfekowane, oraz te, które zmarły na tajemnicza chorobę. Z prawej strony dojrzycie postępy lekarzy w zwalczaniu bakterii. im wyższy poziom leczenia, tym trudniej będzie zarażać.

Należy stale modyfikować bakterię, aby wskaźnik opieki medycznej spadał. Walutą w grze są cząstki DNA. W zakładce ,,disease” znajdziecie trzy kategorie – sposób rozprzestrzeniania (na przykład za pomocą komarów, wody, powietrza, krów, szczurów itp), symptomy choroby (kaszel, drgawki, gorączka, omamy, złamania kości, oczopląs, itp), a także odporność bakterii na poszczególne próby leczenia (zastrzyki, leki, mycie rąk, wypalanie w gorącej wodzie, mrożenie, itp).

Waszym zadaniem jest stworzenie takiego szczepu, który wykończy całą ludzkość. Kiedy na ekranie zauważycie części świata zabarwione na czerwono, jest duża szansa, że bakteria szybko się rozprzestrzeni za pomocą samolotów, statków, ptaków itp.

Kiedy uda Wam się przejść poziom bakterii na poziomie normalnym, bądź trudnym (gdzie opieka medyczna jest silniejsza), uzyskacie awans do kolejnego patogenu, jakim jest wirus. Kolejne patogeny nie są mi znane, więc nie będę błyszczeć moją medyczną wiedzą.

icon
Infection Bio WarFun Games For FreeGamesBezpłatneDownload

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button