Ice Age Village, czyli Epoka Lodowcowa na iOS-a i Androida

Mamy świetną wiadomość dla wszystkich fanów serii bajek „Epoka Lodowcowa” – w Google Play i AppStore pojawiła się w ostatni czwartek mobilna gra Ice Age Village, której fabuła ściśle związana jest z czwartą częścią filmu animowanego przygotowanego przez 20th Century Fox.

„Epoka lodowcowa: Wędrówka kontynentów” w kinach na całym świecie ma pojawić się jeszcze w tym roku. Mimo że z oficjalnych źródeł nie do końca wiadomo, jakie przygody tym razem będą mieć główni bohaterowie najzimniejszej bajki świata, programiści Gameloftu postanowili w swoim najnowszym tworze zdradzić graczom kilka elementów fabuły czwartej części „Epoki”.

Pomysł na grę Ice Age Village jest dość prosty: nasz glob zostaje podzielony na kontynenty, a co za tym idzie zwierzęta wbrew swojej woli zmuszone zostają do zmiany miejsca zamieszkania. Zadaniem gracza jest natomiast zbudowanie (oraz oczywiście modyfikowanie) swego rodzaju osady dla zagubionych stworzeń, tak aby znów mogły one poczuć się jak w domu.

Z racji tego, że opisywana w tym wpisie gra odnosi się bezpośrednio do filmu animowanego wytwórni 20th Century Fox, nie mogło w niej zabraknąć głównych postaci wspomnianej przez nas bajki. Możecie więc być pewni, iż grając w Ice Age Village, spotkacie tygrysa Diego, mamuta Mańka i, oczywiście, leniwca Sida. Podczas gry będziecie też mieli okazję wcielić się w sympatyczną wiewiórkę o imieniu Scrat.

Choć najnowsza gra studia Gameloft pojawiła się w AppStore i Google Play dopiero w ostatni czwartek, francuski producent już teraz zapowiada, że co około dwa tygodnie będzie wydawał różnego rodzaju aktualizacje, w których będzie można znaleźć nowe misje i…różne fragmenty z najnowszej, filmowej części Epoki Lodowcowej.

Niektórych z Was na pewno ucieszy również informacja, że Ice Age Village można pobrać na urządzenia z Androidem oraz iOS-em całkowicie za darmo, choć nie ukrywamy, że w trakcie samej zabawy pojawia się wiele momentów, w których przydają się opcje mikropłatności.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button