Holo Text Clock – oryginalny zegar na Androida

Lubicie się wyróżniać na tle innych? Wyposażacie swojego smartfona w wiele wymyślnych mobilnych gadżetów? W takim razie z pewnością zainteresuje Was ciekawa aplikacja o nazwie Holo Text Clock, która pozwoli Wam posiadać na tapecie zegar, jakiego nie ma nikt inny!

Holo Text Clock jest narzędziem, które umożliwia nam wyposażenie tapety systemowej w zegar tekstowy. Co to takiego? Jak sama nazwa wskazuje, jest to narzędzie wyświetlające godzinę w formie tekstowej, a nie cyfrowej. Dzięki opisywanej apce nie będziecie musieli patrzeć na standardową 18.00, a zobaczycie napis „It is eight o’clock”.

Wygląd aplikacji zachęca do jej pobrania. Pomysł na ogromną ilość literek, z których wyłaniają się tylko te, które w danym momencie są potrzebne bardzo mi się podoba i myślę, że także i Wam przypadnie do gustu.

clock1

Holo Text Clock nie oferuje zbyt wielu opcji personalizacyjnych. Pod tym względem na pewno więc nie jest lepszy od swoich konkurentów zmieniających standardowy zegar systemowy. Wydaje mi się jednak, że poza zmianą koloru tła widżetu oraz jego przezroczystości nic więcej nie jest do szczęścia potrzebne.

Jak się pewnie domyślacie, Holo Text Clock dostępny jest tylko w angielskiej wersji językowej. Czy to minus? Wydaje mi się, że nie. W końcu wspomniany obcy język na poziomie prawidłowego odczytywania godziny zna w dzisiejszych czasach niemal każdy.

Holo Text Clock do pobrania za 4,10 PLN w Google Play

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button