Hockey MVP – zostaniesz kolejną gwiazdą hokeja?

Do zimy pozostało jeszcze trochę czasu, tak więc nie musicie jeszcze poświęcać większości swoich wolnych dni na szlifowanie umiejętności na rzeczywistym lodowisku. Możecie więc śmiało poświęcić teraz nieco więcej czasu na lodowisko wirtualne i dzięki produkcji Hockey MVP spróbować zostać gwiazdą hokeja.

Hockey MVP jest grą sportową, w której gracz wciela się w postać zawodników wybranej przez siebie drużyny i ma za zadanie pokonanie swoich przeciwników. Opisywana tutaj produkcja wyróżnia się na tle podobnych aplikacji przede wszystkim oryginalną rozgrywką, gdyż nie sterujemy w niej całym zespołem, a po prostu dysponujemy jednym hokeistą z pola i bramkarzem.

Mecz w produkcji od Creeng trwa dosłownie chwilę (domyślnie 1,5 minuty). Na samym początku, to my jesteśmy atakującymi i musimy trafiać do siatki rywala. Po kilku naszych uderzeniach role się odwracają – my się bronimy, a atakuje przeciwnik. Zdajemy sobie sprawę, że na papierze nie brzmi to porywająco, jednak możecie wierzyć nam na słowo, że Hockey MVP naprawdę potrafi zająć dłuższą chwilę, a granie w niego sprawia sporo frajdy, nawet osobom, które nie są specjalnymi miłośnikami NHL.

To, co szczególnie może się w owej grze podobać, to bez wątpienia zastosowany w niej system sterowania. Zawodnikiem poruszamy się za pomocą akcelerometru, natomiast krążek uderzamy, dotykając w odpowiednim momencie ekranu. Pewnie nie byłoby w tym nic trudnego, gdyby nie fakt, iż krążek pojawia nam się na wyświetlaczu znienacka, zarówno wtedy, gdy atakujemy, jak i bronimy. Nigdy nie wiemy więc do końca, kiedy przygotować się do ataku czy obrony.

Hockey MVP oferuje graczom dwa tryby gry. Exhibition umożliwia rozegranie pojedynczego meczu, natomiast World Championship daje nam szansę wykazania się na mistrzostwach świata. Niestety, wśród dostępnych w grze drużyn nie znajdziecie Polski. Nikogo to chyba jednak zbytnio nie powinno dziwić. W końcu nigdy nie byliśmy, i raczej długo nie będziemy, potęgą w hokeju na lodzie.

Oprawę graficzną i dźwiękową opisywanego tytułu możecie ocenić sami, oglądając zamieszczony poniżej materiał video. Nam pod względem audiowizualnym produkt Creeng specjalnie nie podpadł i uważamy, że w Waszym przypadku może być podobnie.

Skąd pobrać można Hockey MVP? Z AppStore oraz Google Play. Bezpłatna jest zarówno wersja na iOS-a, jak i Androida.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button