HiTsong – Jaka to melodia?

Jeżeli oglądając teleturniej „Jaka to melodia?” często mówisz, że poradziłbyś sobie lepiej, niż większość jego uczestników, mamy dla Ciebie wyzwanie – pobierz na swojego smartfona grę o nazwie HiTsong i pochwal się swoim wynikiem!

Gra z tego wpisu – jak zapewne już się domyślacie – daje nam szansę sprawdzenia się w roli „zgadywacza” piosenek. Zasady zabawy są proste. W tle przez kilka sekund słychać melodię, a naszym zadaniem jest odgadnąć z jakiego utworu ona pochodzi. Do wyboru zawsze są cztery utwory. Oczywiście, prawidłowa odpowiedź może być tylko jedna.

Piosenki zamieszczone w HiTsong to zazwyczaj współczesne hity, choć zdarzają się też klasyczne utwory rockowe czy POP-owe. Mimo że sam nie przepadam za teleturniejem „Jaka to melodia?”, muszę przyznać, że apka z tego wpisu wciągnęła mnie na dobrych kilkanaście minut.

song1

Jak większość gier tworzonych w obecnych czasach, HiTsong powiązany jest z Facebookiem. Dzięki temu jesteśmy w stanie rywalizować ze swoimi znajomymi, którzy – podobnie jak my – korzystają z gry od CrivLine IT Development i uważają się za mistrzów świata w zgadywaniu utworów muzycznych.

Choć autor HiTsong ma na swoim koncie tylko jedną grę, trzeba przyznać, że mobilna „Jaka to melodia?” wygląda naprawdę bardzo dobrze. Początkowo wydaje się być nieco skomplikowana, ale wrażenie to bardzo szybko mija.

Czy polecam grę od CrivLine IT Development? Zdecydowanie tak!

HiTsong do pobrania za darmo w Google Play

Ocena AppsBlog.pl: 9/10

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button