HeavenHell – walka dobra ze złem w nieco innej formie

Motyw walki dobra ze złem jest wykorzystywany w bardzo wielu produkcjach dostępnych na urządzenia przenośne. Dzisiaj chcemy przedstawić naszym Czytelnikom kolejną grę tego typu, lecz nie będzie to żadna brutalna aplikacja, a dość sympatycznie wyglądająca gra, w której głównymi postaciami będą złowrogie diabełki oraz dobroduszne aniołki.

Jak wspomnieliśmy we wstępie, opisywana dzisiaj aplikacja nie będzie kolejną produkcją, w której zło będzie reprezentowane przez kosmitów czy zombie, natomiast dobro przez ludzi. HeavenHell jest bowiem grą dla tych, co szukają mobilnej rozrywki o sympatycznie wyglądającej grafice, a do tego nie posiadającej żadnych elementów nieodpowiednich dla dzieci.

Zacznijmy od najważniejszego, a więc od przedstawienia zasad HeavenHell. W opisywanej grze wcielamy się w aniołki, które za wszelką cenę chcą uratować świat i muszę zniszczyć wszystkie znajdujące się na planszy diabełki. Zasady teoretycznie proste, jednak – co szczególnie istotne – w rogate postaci nie uderzamy żadnymi specjalnymi pociskami, a eliminujemy je poprzez zmianę formy naszego aniołka w inną.

Być może zasady przedstawione za pomocą tekstu wydawać Wam się mogą nieco skomplikowane. Wystarczy jednak przez chwilę zagrać w HeavenHell, a wszystko dość szybko stanie się jasne (zobacz filmik zamieszczony na końcu tego wpisu).

W sumie do dyspozycji gracza jest w tworze studia Nelphy Games aż 80 leveli, które potrafią zapewnić świetną rozrywkę na naprawdę wiele godzin.

Na pochwałę w HeavenHell zasługuje również bardzo ładnie wyglądająca oprawa graficzna przypominająca – przynajmniej według mnie – nieco tę miłą dla oka, zastosowaną w hicie Angry Birds (choć, oczywiście, niedosłownie).

Co bardzo ważne, opisywana w tym wpisie gra dostępna jest w Google Play za darmo. Nie pozostaje więc nam nic innego, jak polecić Wam pobranie HeavenHell i wypróbowanie jego możliwości.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button