Hair Salon for Cartoon – kreskówkowe postaci u fryzjera

Hair Salon for Cartoon to kolejna produkcja dla dzieci, która może zająć je kilkanaście dobrych minut. Bohaterami aplikacji są postaci kreskówkowe, które zjawiły się u fryzjera na małe cięcie. Maluch będzie miał okazję na wybranie postaci, którą chce posadzić na swoim fryzjerskim krześle. W darmowej wersji aplikacji dostępne są dwie postaci.

Po wybraniu bohatera, zaczynamy całą procedurę mycia. Bierzemy do ręki prysznic, którym moczymy głowę postaci, by dalej móc wymasować ją za pomocą specjalnego płynu. Kolejną czynnością jest wytarcie głowy, a następnie jej wysuszenie.

Kiedy ta część zabawy się już skończy, będziemy mieć okazję na czesanie podopiecznego i dobieranie mu odpowiedniego uczesania. Mamy szansę na wybranie rodzaju fryzurki, przeszukując dość obszerną galerię. Znajdziemy w niej afro, loczki, zabawne ,,co drugi włos wystąp”, czy pojedyncze dredy. Następnym zadaniem jest odpowiednie dobranie koloru. Oczywiście nie spotkamy się tylko z czernią, czy blondem – przede wszystkim dominują kolory tęczy :)

Ostatnią część stanowi zmiana ubioru. Jesteśmy można powiedzieć pełnymi stylistami, którzy odpowiadają na cały wygląd bohatera. Ubrań nie jest zbyt dużo, lecz z pewnością wybierzemy coś dla różowego stworka. Kiedy skończymy już całą procedurę, możemy zabrać się za następnego klienta.

Aplikacja studia Lang Bing nie jest pierwszą tego typu grą. Powstało już wiele podobnych produkcji, lecz wydaje mi się, że pod względem graficznym prezentuje się całkiem dobrze. Bez wątpienia lepiej, niż niektóre koleżanki. Co do możliwości aplikacji, wydaje mi się, że mogłoby być lepiej. Cała zabawa może się zamknąć w 5 minutach ze zrobienie wszystkich możliwych zabiegów.

Item not available.
Tags

Zakłady bukmacherskie

Back to top button
Close