DarmoweGry na iOSiOS

Guncrafter – coś dla fanów strzelanek

Jeżeli przepadacie za Minecraftem, z pewnością spodoba Wam się również Guncrafter szczególnie ze względu na grafikę. Waszym zadaniem w opisywanej grze będzie stworzenie własnej broni z klockowych elementów i wykorzystanie jej w realu, podczas różnego rodzaju misji.

Jak już wspomniała, głównym zadaniem gracza w Guncrafter jest stworzenie broni z dostępnych elementów. Początkowo będziecie mieć okazję stworzyć glocka przy pomocy samych drewnianych detali. Wystarczy kilka kwadratów ułożonych obok siebie, spust, magazynek, oraz (nie jestem specjalistą) przód naszego pistoletu, aby uzyskać broń idealną.

Samouczek przeprowadzi Was przez kolejne etapy tworzenia, dzięki czemu nabierzecie umiejętności w tworzeniu nowych i niepowtarzalnych broni. Kiedy skończycie budowę, będziecie mieć okazję na przetestowanie swojego narzędzia. Wybieracie tryb w którym będziecie toczyć rozgrywkę (single, bądź multiplayer), i zaczynacie zabawę.

Za pomocą Game Center możecie grać ze znajomymi, bądź z innymi ludźmi z całego świata na jednej planszy. Za każdym razem macie określony cel do osiągnięcia – oczywiście na początku nie będą to jakieś trudne rzeczy, lecz z czasem staną się one prawdziwymi wyzwaniami.

Będziecie mieć okazję na przemieszczanie się po strzelnicy, oraz innych miejscach, w których należy wykazać, że stworzona broń jest wystarczająco dobra.

Gra już zyskała wielu fanów. Jestem pewna, że dzięki Waszej aktywności, ich grono się wzbogaci. Ja jestem pod wrażeniem – niby prosta produkcja, a daje wiele możliwości i niewątpliwej radości.

Kombinacja to podstawa. Twórzcie trójwymiarowe karabiny z wizjerami i sprawdzajcie je w rzeczywistości!

Pobierz grę za darmo w AppStore.

Review Overview

Grywalność
Wygląd
Sterowanie

Warto!

W grze wcielacie się w postać twórcy broni, a następnie testera tej broni. Jeżeli Wasze dzieło okaże się sprawne, będziecie mieć okazję na rozwijanie swojego talentu.

Tagi

Podobne

Back to top button
Close