GT Racing Motor Academy – coś dobrego!

Przeglądając Google Play i App Store w poszukiwaniu gier wyścigowych możemy się zawieść. W najczęściej ściąganych bądź też kupowanych produkcjach brakuje porządnych rzeczy. Wszyscy wolą proste i łatwe wyścigi, które odstresowują po ciężkim dniu pracy albo zabijają po prostu czas na długich lekcjach czy wykładach. Na szczęście znaleźć można także gry lepsze, które mogą stanowić wyzwanie i nie ograniczają się tylko do dwóch tras oraz trzech samochodów. Jedną z takich produkcji jest z całą pewnością GT Racing Motor Academy.

Na samym początku warto zwrócić uwagę na ilość samochodów, które zostają nam oddane do dyspozycji. Jest ich ponad 100! Mamy Chlysery, Ferrari – dla każdego coś dobrego. Są one świetnie wykonane. Przejdźmy jednak do samej rozgrywki. Zasady nie odbiegają od innych gier. Kto pierwszy, ten lepszy. Mamy dwa tryby rozgrywki. Pierwszy to zwykły arcade, a drugi to kariera. Podczas kariery będziemy musieli pokonywać wielu przeciwników, rozbudowywać swój samochód oraz zdobywać kolejne licencje, które pozwolą nam na ściganie się w innych seriach.

Rozgrywka jest naprawdę przyjemna, bo sterować możemy poprzez akcelerometr oraz za pomocą gałki. Wszystko możemy sobie ustawić jak chcemy. Możemy sterować gazem i hamulcem poprzez przyciski, lub także poprzez przechylanie telefonu w przód i tył.Frajda z jazdy jest naprawdę wielka, bo sam model jazdy jest świetny. Każdy samochód zachowuje się inaczej. Jeśli do tego dołączymy opcję kamery z wewnątrz auta, to wtedy jest już doskonale.

Jeśli chodzi o oprawę wizualną, to Gameloft odwalił naprawdę kawał dobrej roboty. Jeszcze kilka lat temu tak wyglądały gry na komputerach! Modele są bardzo dobrze wykonane, trasy również są ok. Brak jakichkolwiek zastrzeżeń. Równie dobrze sprawuje się strona dźwiękowa. Co ciekawe, nawet słabsze telefony spokojnie radzą sobie z grą i nie ma problemów z uruchomieniem jej na smartfonach z procesorem 600MHz. Brawa za optymalizację.

Naprawdę polecamy grę, bo potrafi wciągnąć ona w swój świat na kilka ładnych godzin. Te niestety mijają zbyt szybko…

Najlepsze jest to, że gra jest za darmo w Google Play oraz AppStore

Zakłady bukmacherskie

Back to top button