GroupMe – poczatuj ze znajomymi

Często komunikujesz się poprzez sms-y z kilkoma osobami naraz? Lubisz być cały czas kontakcie z rodziną, znajomymi, a także osobami z pracy? Niewielka aplikacja GroupMe ułatwi Ci życie i sprawi, że nie będziesz mógł bez niej żyć. Nie wierzysz? W takim razie zapoznaj się z treścią tego wpisu, a my postaramy się Tobie to udowodnić.

Obecnie każdy z nas posiada w telefonie dostęp do internetu, dlatego nikogo nie powinien dziwić fakt, że w sieci można znaleźć coraz więcej programów, które pozwalają nam na komunikację z wykorzystaniem sieci. Co przemawia za tego typu aplikacjami? Przede wszystkim to, iż pozwalają one rozmawiać ze znajomymi zupełnie za darmo, czego w chwili obecnej nie oferuje żaden operator komórkowy (no chyba że wiecie, gdzie można dostać abonament za 0 złotych? ;)).

Opisywany w tym wpisie GroupMe jest narzędziem mobilnym pozwalającym na tworzenie osobistych czatów. Przed korzystaniem z programu, musimy dosłownie dwie minutki poświęcić na założenie konta. Rejestracja do skomplikowanych nie należy. Podajemy jedynie numer telefonu, swojego e-maila i hasło. Gdy załatwimy już wszelkie formalności, możemy w pełni korzystać z oferowanych przez aplikację funkcji.

Program oferuje przede wszystkim tworzenie specjalnych pokoi prywatnych, a więc takich, do których to my sami zapraszamy znajomych. Dzięki temu możemy utworzyć sobie grupę ściśle związaną z rodziną, naszymi przyjaciółmi albo kolegami z pracy (ciekawe narzędzie dla szefa). Poza tym, możemy w GroupMe założyć także  pokój otwarty, to jest dostępny dla każdego, kto akurat ma na to ochotę.

Jeśli chodzi o pisanie wiadomości w programie, to nie ma z nim jakiegokolwiek problemu. Duży wpływ na to ma bez wątpienia niezwykle przejrzysty interfejs GroupMe, którym powinien się umieć posługiwać od razu nawet początkujący miłośnik czatu.

Aplikację z tego wpisu pobierzecie za darmo z Google Play i AppStore. Jeżeli lubicie komunikować się ze znajomymi, a bardzo dużo wydajecie na sms-y, to na pewno powinniście rozważyć ściągnięcie GroupMe.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button