GrosikTrace – aplikacja, która znajdzie dla Ciebie bankomat

Nie każdy może wypłacać pieniądze ze wszystkich bankomatów bez ponoszenia kosztów prowizji. Dla  tych, co zaliczają się do tej grupy osób nasz rodak, Dawid Turczak, przygotował ciekawą aplikację GrosikTrace, dzięki której już nigdy nie będziecie musieli chodzić po wszystkich ulicach obcego miasta w celu znalezienia upragnionej maszyny do wypłacania gotówki.

Zdajemy sobie sprawę z tego, że w sieci jest wiele aplikacji podobnych do tej, którą opisujemy w tym wpisie. Uważamy jednak, że warto wspierać jest polskich programistów, dlatego to właśnie GrosikTrace postanowiliśmy Wam przedstawić. Poza tym jest on do pobrania zupełnie za darmo i spełnia swoje zadanie, więc nie można mieć do niego większych zarzutów, choć na pewno idealną aplikacją także nie jest (o tym za chwilę).

Zasada działania programu Dawida Turczaka jest prosta. Gdy znajdziemy się w sytuacji, w której nie możemy znaleźć interesującego nas bankomatu, wyciągamy telefon i uruchamiamy GrosikTrace, a następnie czekamy na to, jak program wyświetli nam miejsca w naszej okolicy, gdzie możemy spodziewać się bankomatów oraz wpłatomatów (podobno coraz więcej Polaków z nich korzysta, tak więc dla niektórych z Was może to być istotna informacja). Proste, a  do tego skuteczne.

Oczywiście istnieje możliwość ręcznego wpisania naszej bieżącej lokalizacji. Wygodniej jest jednak (i na pewno bezpiecznej w przypadku obcych miast) skorzystać z wbudowanego w naszym smartfonie GPS-a i to właśnie przede wszystkim z tej funkcji się korzysta. W końcu w rodzinnych miastach raczej każdy z nas przemieszcza się bez większych problemów.

Wspomnieliśmy, że będzie też trochę o wadach GrosikTrace i dotrzymujemy słowa. Nie spodziewajcie się jednak wielu linijek pełnych tekstu, bo aplikacja nie oferuje w chwili obecnej wielu map miast (autor informuje, że doda interesujące nas miasto, gdy do niego napiszemy) i tak naprawdę tylko na to chcieliśmy zwrócić uwagę.

Wszystko inne – interfejs, oferowane funkcje – bardzo przypadły nam do gustu w produkcie rodzimego programisty. Pozostaje więc nam podać Wam link do Google Play, gdzie możecie zupełnie za darmo pobrać GrosikTrace.

 

/ 5. Ocen:

Zakłady bukmacherskie

Back to top button