GraviMaze – zbieraj złote monety

Szukasz gry, która zajmie Ci więcej niż jedną pełną godzinę przed ekranem Twojego telefonu? W takim razie zachęcamy Cię do zapoznania się z opisem bardzo ciekawej, a co najważniejsze wciągającej, gry zatytułowanej GraviMaze.

Nasz wpis zaczniemy tradycyjne, a więc od przedstawienia zasad opisywanej przez nas produkcji. W GraviMaze naszym zadaniem jest kierowanie swego rodzaju kwadratowego totemu, który musi zebrać monety znajdujące się na danym poziomie i wejść do specjalnego portalu.

Bohaterem aplikacji stworzonej przez Davida Harta nie kierujemy jednak bezpośrednio. O tym, w którym kierunku totem ostatecznie się przemieści decyduje bowiem to, w jaki sposób obrócimy całą planszę. Być może wydaje się to dość skomplikowane, lecz jak obejrzycie film znajdujący się na dole strony, to jesteśmy pewni, że od razu zrozumiecie, o co dokładnie chodzi w GraviMaze.

Co bardzo ważne, produkt z dość często wykorzystywanym w różnych produkcjach totemem w roli głównej posiada aż 100 poziomów do przejścia. Jesteśmy więc niemal przekonani, że nikt z Was nie powie, iż GraviMaze jest typową pięciominutówką. Przejście całej tej gry zajmuje bowiem naprawdę sporo czasu, co – przynajmniej dla nas – jest wielkim atutem opisywanej przez nas aplikacji.

Na pewno wspominając o GraviMaze warto też napisać o dość ładnie prezentującej się oprawie graficznej wykorzystanej w produkcji. Do minusów gry stworzonej przez Davida Harta bez wątpienia nie można również zaliczyć efektów dźwiękowych, ponieważ potrafią stworzyć klimat gry.

Niestety, za GraviMaze w AppStore trzeba zapłacić prawie 2 dolary. Oczywiście nie jest to bardzo wygórowana cena, ale nie jesteśmy do końca pewni, czy warto wydać ponad 6 złotych na w miarę prostą grę z jedynie jednym trybem rozgrywki.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button