Grandpa’s Table – odkrywanie dziadkowego stołu

Gra polegająca na robieniu porządków na dziadkowym stole nikogo z Was z pewnością na pierwszy rzut oka by nie zachęciła. Ale uwaga – polska gra Grandpa’s Table to naprawdę dobra łamigłówka, która potrafi nie nudzić się przez długi, długi czas.

O fabule opisywanego w tym wpisie tytułu wiele powiedzieć nie mogę. A to dlatego, że w trakcie gry dopiero tak naprawdę się ją odkrywa, a nie chcę w żaden sposób psuć Wam zabawy. Jeśli chodzi o zasady, główne zadanie polega na porządkowaniu stołu dziadka. Musimy umieszczać przedmioty w odpowiednich miejscach.

W trakcie robienia porządków przyjdzie nam w Grandpa’s Table odkrywać tajemnice z życia tytułowego „dziadzi”. Bardzo spodobał mi się ten pomysł, a gdy jeszcze odkryłem, że każdy element na stole jest interaktywny – byłem zachwycony pomysłem i wykonaniem. I w sumie to jestem cały czas!

Do przejścia mamy obecnie dwa rozdziały. Twórcy zapowiadają, że będzie ich pięć. Mimo że układanie przedmiotów na stole niczym trudnym się nie wydaje, naprawdę w większości plansz trzeba nieźle pogłówkować. Bo a to przeszkadza nam ścianka, a to coś zupełnie innego. Tak to już, niestety, w grach logicznych bywa.

Oprawa graficzna Grandpa’s Table wywarła na mnie pozytywne wrażenie. Jak na grę stworzoną tylko za pomocą kilku narzędzi, wygląda świetnie, dlatego mogę polecić ją Wam z czystym sumieniem!

Grandpa’s Table do pobrania za darmo w Google Play

Ocena Appsblog.pl: 9/10

Zakłady bukmacherskie

Back to top button