Google Maps już niedługo w wersji offline

Korzystasz w swoim smartfonie z nawigacji GPS i Google Maps, lecz miesięcznie pochłania to pewną część Twoich oszczędności? Jeżeli tak, to mamy dla Ciebie bardzo dobrą wiadomość: firma z Moutain View zapowiedziała, że wkrótce jej nawigacja będzie działała w trybie offline! Wszystko wskazuje więc na to, że mapy od Google’a znów będą często używane przez użytkowników smartfonów.

Decydując się na zakup programu nawigacyjnego do swojego smartfona, bardzo często patrzymy na to, czy działa on w trybie offline oraz czy oferuje częste aktualizacje map. Nikt z nas nie lubi przecież wydawać własnych pieniędzy, a do tego martwić się o to, czy aby na pewno używana przez nas aplikacja wie, co robi i poprowadzi nas do celu możliwie najlepszą drogą. Dlatego właśnie zapowiedziana niedawno aktualizacja oGoogle Maps wydaje się bardzo atrakcyjna, szczególnie dla tych, co  uwielbiają produkty firmy z Mountain View.

Choć tryb nieinternetowy w Mapach od Google’a pojawił się już jakiś czas temu , umożliwia on jedynie korzystanie z programu – bez użycia danych pakietowych – zaledwie w obrębie kilkunastu kilometrów.  Wkrótce ulegnie to jednak zmianie, dzięki czemu będziemy mogli przejechać z pomocą nawigacji nawet całą Europę bez konieczności płacenia rachunków za połączenie z internetem.

Niestety, w chwili obecnej nie jesteśmy w stanie podać Wam szczegółów dotyczących tego, jak owa „offline’owa” nowość miałaby wyglądać. Gigant z Mountain View poinformował tylko o tym, że mapy w trybie offline będą tak samo dokładne, jak te dostępne w internecie. Spokojnie więc będzie można korzystać z  nowych Google Maps nawet w zupełnie obcych nam miejscach (i to nie tylko wtedy, gdy będziemy poruszać się samochodem), gdzie będziemy chcieli widzieć na ekranie telefonu nawet małą uliczkę.

Na koniec nie pozostaje nam nic innego, jak zapewnić Was o tym, że poinformujemy na łamach AppsBlogu o nowej aktualizacji od Google’a, gdy tylko pojawi się ona w sieci.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button