Gobber Ninja – świetna gra na zabicie czasu

Gier z różnymi wojownikami ninja w roli głównej można spotkać w Google Play całe mnóstwo. Nie wszystkie z nich nadają się jednak do zrecenzowania, bowiem staramy się wspominać na łamach naszego blogu jedynie o dość udanych produkcjach. Dlatego właśnie dzisiaj postanowiliśmy opisać niezwykle ciekawą aplikację Gobber Ninja, która jest znakomitą propozycją dla tych, co lubią zabić czas, używając przy tym swojego smartfona.

Główną postacią gry Gobber Ninja jest niezwykle sympatycznie wyglądający kameleon, który za wszelką cenę stara się zostać mistrzem nad mistrzami wszystkich wojowników ninja. Aby tego dokonać,  najważniejsza postać w grze musi jednak wiele się namęczyć, wykonując przy tym bardzo dużą ilość akrobacji, jakich nie powstydziłby się nawet najlepszy cyrkowiec.

W sumie w Gobber Ninja gracz do przejścia ma aż 80 unikatowych poziomów (zbieramy w nich gwiazdki i pokonujemy latające muchy), z których każdy charakteryzuje się czymś zupełnie innym. Gdybyśmy chcieli streścić akcję chociaż w kilku levelach, zajęło by to nam sporo czasu, a i tak pewnie nie do końca byście zrozumieli o co nas chodzi . Jeżeli więc chcecie przed pobraniem gry dowiedzieć się o rozgrywce czegoś więcej, to zachęcamy do obejrzenia filmiku znajdującego się na końcu tego wpisu.

To, co przede wszystkim powinno spodobać Wam się w Gobber Ninja, to ładnie prezentująca się oprawa graficzna, która na pewno nie należy do najnowocześniejszych, lecz mimo to cieszy oko nawet wybrednego gracza.

Warto wspomnieć też o tym, że po przejściu każdego poziomu dostajemy szansę polepszenia umiejętności naszego głównego bohatera, dzięki czemu może on stać się jeszcze lepszym wojownikiem ninja.

Samą grę Gobber Ninja możecie pobrać z Google Play zupełnie za darmo. Jeżeli więc szukacie jakiejś aplikacji na zabicie czasu, to na pewno powinniście zainteresować się produktem opisywanym w tym wpisie.

/ 5. Ocen:

Zakłady bukmacherskie

Back to top button