Goaaal – piłkarzyki na dotyk

Jeżeli Waszą pasją jest piłka nożna i lubicie czasem, szczególnie w chłodne dni popykać sobie w gałę na smartfonie, nie będę Was musiała długo namawiać do wypróbowania Goaaal. Produkcja autorstwa iDevMobile oferuje ciekawą rozgrywkę na różnych boiskach i w wybranych warunkach czasowych, punktowych i golowych.

Zanim rozpoczniemy prawdziwą grę, możemy wybrać jedno z czterech boisk różniących się nawierzchnią, barwy swojej drużyny, czas trwania meczu (bądź ewentualnie rozgrywkę do określonej ilości goli), oraz podpowiedzi. Po krótkich ustawieniach zaczynamy zabawę z przeciwnikiem komputerowym, bądź prawdziwym, przy pomocy GameCenter.

Sama akcja jest dynamiczna i bardzo przyjemna. Sterowanie odbywa się przy pomocy dotyku. Kiedy piłka świeci się na niebiesko, oznacza to, że obecnie to my jesteśmy przy ruchu i musimy się skupić. Czasem zdarza się, że na boisku pojawiają się gwiazdki. Zebranie takiej odznaki i następnie wbicie gola przeciwnikowi skutkuje bardzo pozytywnymi efektami.

Podczas zabawy zdobywamy achievementsy. Za wykonane zadania dostajemy punkty. Swoje wyzwania mamy okazję sprawdzić w GameCenter przed rozpoczęciem meczu. Co prawda na wbicie 1000 goli możemy trochę poczekać, lecz pierwsze zwycięstwo w meczu powinno szybko zaowocować zebraniem dodatkowych punktów.

Pod względem graficznym aplikacja prezentuje się całkiem sympatycznie, chociaż oczywiście widywałam lepsze. Jeżeli lubicie wszystko, co kojarzy się z piłką nożną, nie będziecie zawiedzeni. Ogarnięcie sterowania chwilę zajmuje, lecz później mecze sprawiają samą przyjemność. Jako kobieta średnio wciągnęłam się w apkę, lecz zważając na reakcję kolegów z redakcji, panowie prawdopodobnie będą mieli co robić przez najbliższe godziny :)

Dodatkową opcją jest możliwość porównywania wyników w globalnym rankingu. Na pierwszych miejscach są osoby z kolosalnymi ilościami punktów, więc na początku warto akurat ikonkę podium ominąć, co by się zbytnio nie zdołować. Z czasem może wysokie miejsca zajmą Wasze nicki? :)

Item not available.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button