Gizmonauts – międzygalaktyczna wyspa robotów

Gizmonauts to gra strategiczna, w której przychodzi nam stworzyć międzygalaktyczną miejscówkę dla robotów. Zadaniem gracza w grze jest zarówno produkowanie nowych gatunków, tworzenie hybryd, toczenie bitew, jak również dekorowanie nowoczesnej stacji robotów.

Dzieło studia Backflip (kojarzonego głównie z kochaną przez dzieci grą DragonVale), jest na wysokim poziomie graficznym (posiada animacje 3D) i dźwiękowym. W dalszej części wpisu dowiecie się więcej o zasadach gry i możliwościach gracza.

Gra wymaga połączenia z internetem. W celu uniknięcia mikropłatności (na przykład za dodatkowe diamenty), należy wyłączyć taką możliwość w ustawieniach urządzenia. W produkcji dysponujemy dwoma rodzajami walut – złotymi monerami, oraz kryształkami. Te pierwsze zdobywamy wykonując questy, oraz zarabiając na stworzonych już budowlach, drugie natomiast są ekskluzywne i wymagają zakupu za prawdziwe pieniądze, bądź pojedynczego ich zdobywanie poprzez dawanie prezentów znajomym.

W zasadzie naszym celem jest zbudowanie bazy dla robotów. Tworzymy więc miejsca, w których nasi podopieczni będą mogli przebywać, kupujemy nowe gatunki, krzyżujemy je odpowiednio by powstały hybrydy, które charakteryzują się dużo większą odpornością podczas walk.

Swoich bohaterów możemy wystawiać do bitew z innymi robotami. Dzięki temu zdobywają nowe umiejętności, a my punkty doświadczenia, które przekładają się na poziom w grze. Im wyższy poziom, tym więcej możliwości, odblokowanych budowli i robotów.

Trzeba przyznać, że gra została wykonana naprawdę porządnie. Nie mogę się doczepić do niczego (poza mikropłatnościami). Pocieszeniem jest to, że bez płacenia można równie dobrze się bawić (pod warunkiem, że gracze są cierpliwi i mogą poczekać na skończenie niektórych budowli na przykład 5, 15, 25, czy 60 minut. Polecam! ;)

Item not available.

Zakłady bukmacherskie

Back to top button