Get Water! – nie uroń ani kropelki

Get Water! to aplikacja studia Decode Global, w której naszym zadaniem jest doniesienie wody w wyznaczone miejsce. Mama powierzyła dziewczynce bardzo odpowiedzialne zadanie. Wręczyła jej dzbanek pełen wody. Nakazała, aby mała postarała się zanieść naczynie, bez zanieczyszczania jego zawartości.

Opisywana gra jest runnerem, w którym nie ma podziału na levele. Znajdziemy w niej za to ulepszenia postaci, dzięki którym zabawa staje się coraz ciekawsza. Zależnie od questów, będziemy mieć do wykonania pewne zadania. Czasem może się zdarzyć, że wystarczy przebiegnięcie kilkuset metrów, aby zebrać wodę do naczynia.

Podczas gry, staramy się narysować na planszy drogę, jaką powinna pokonać nasza postać. Nie musimy prowadzić kreski przez cały ekran – trzeba to zrobić w takim miejscu, które mogłoby narazić główną bohaterkę na niebezpieczeństwo. Do przeszkadzajek zaliczają się przede wszystkim zwierzęta. Można się z nimi rozprawić za pomocą rzucania owocami.

Po drodze przyjdzie nam zbierać krople wody. Są one umieszczone najczęściej na wysokości, dlatego bardzo przydatne stają się niebieskie ślady z wody. To po nich wspina się nasza podopieczna. Wystarczy narysować linię, po której dziewczynka zdoła się dostać na wyższe części planszy, aby dopaść wszystkie możliwe fanty.

Trudnością może być dość szybkie tempo gry. Czasem spotykałam się z sytuacją, w której nie miałam kiedy dorysować kolejnych elementów. Na tym właśnie polega trudność. Jeżeli jednak poświęcicie zabawie kilkanaście minut, z pewnością podołacie nawet najtrudniejszym zadaniom.

Do oprawy graficzne mogłabym się doczepić, lecz przez wzgląd na dość ciekawy pomysł, ominę ten temat szerokim łukiem. Get Water! to produkcja, która uprzyjemni z pewnością każdą wolną chwilę. Szybkie palce będą bardzo przydatne ;)

Item not available.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button