„Gdzie jest moja paczka?” – program do monitorowania przesyłek kurierskich

Aplikacja „Gdzie jest moja paczka?” to niezwykle przydatne narzędzie dla wszystkich posiadaczy systemu operacyjnego Android, którzy bardzo często korzystają z usług kurierskich w pracy bądź przy okazji zakupów w sklepie internetowym.

Pewnie niejednemu z nas zdarzyło się oczekiwać na kuriera, który miał przywieźć paczkę z bardzo ważnym dla nas przedmiotem. Często w takich momentach chcielibyśmy mieć możliwość sprawdzenia, gdzie nasza paczka się obecnie znajduje oraz kiedy, mniej więcej, możemy spodziewać się jej w domu.

Oczywiście firmy kurierskie umożliwiają nam na swoich stronach internetowych sprawdzanie statusu przesyłki, ale po co utrudniać sobie życie, skoro w Android Market znaleźć można bardzo prostą, a zarazem funkcjonalną, aplikację „Gdzie jest moja paczka”?

Program autorstwa naszego rodaka, Pawła Antczaka, pozwala nam na sprawdzanie miejsca, w którym znajduje się obecnie interesująca nas paczka. Aplikacja współpracuje na razie z dwunastoma firmami kurierskimi, jednak wraz z rozwojem aplikacji być oferta ta zostanie rozszerzona.

„Gdzie jest moja paczka?” daje nam możliwość monitorowania paczek wysyłanych przez najpopularniejsze firmy, m.in.: DHL, DPD, Siódemka, UPS, GLS, a także nawet Pocztę Polską.

Dodatkowo, program współpracuje z narzędziem Barcode Scanner, co daje nam możliwość skanowania numerów paczek bez potrzeby „wklepywania” ich za pomocą telefonu.

Bardzo ciekawą funkcją oferowaną przez aplikację „Gdzie jest moja paczka?” jest również system powiadomień, dzięki któremu możemy zostać poinformowani o zmianie statusu paczki.

Jak podaje sam autor programu, tylko w ubiegłym roku w okresie przedświątecznym opisywana przez nas aplikacja śledziła statusy ponad 10000 paczek. Widzimy więc, że aplikacja zyskała już sobie sporą rzeszę fanów, co na pewno świadczy o jej solidnym wykonaniu.

Narzędzie „Gdzie jest moja paczka?” można pobrać zupełnie za darmo z Android Marketu.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button