Gastronauci – pobaw się w Magdę Gessler

Panią Magdę Gessler kojarzy pewnie większość z Was. Ta chyba najbardziej znana w ostatnim czasie restauratorka zasłynęła przede wszystkim z programu „Kuchenne Rewolucje”, w którym jeździ po restauracjach i ocenia serwowane w nich jedzenie. Jeśli Wy również chcielibyście od czasu do czasu pobawić się w krytyka kulinarnego, to zainteresuje Was zapewne aplikacji Gastronauci, w której dosłownie każdy może zamieścić opinię na temat wybranego lokalu.

Opisywany przez nas program został stworzony na zlecenie portalu Gastronauci.pl. Niestety, w chwili obecnej sama mobilna aplikacja nie oferuje nam tworzenia recenzji o danej restauracji, a to z pewnością wielki minus. Mimo wszystko, opinię można dodawać bezpośrednio na wspomnianej już przez nas stronie, tak więc jakoś z brakiem funkcji dodawania opinii w Gastronautach można się pogodzić.

Sama aplikacja natomiast skupia się tylko i wyłącznie na tym, by wybrać idealną dla nas restaurację. Gdy uruchomimy aplikację możemy sprawdzić, gdzie wokół nas znajdują się miejsca, w którym można zjeść oraz zamieszczone o nich recenzje. Dzięki temu możecie być pewni, że pójdziecie ze swoją sympatią do dobrego miejsca, a nie barku, w którym serwowane są mrożone, gotowe posiłki.

Poza wspomnianą już przez nas funkcją, Gastronauci pozwalają także sprawdzić numer telefonu do danej knajpki bądź dowiedzieć się, w których godzinach jest ona otwarta. Nie należy też zapominać o możliwości zarezerwowania stolika z poziomu programu.

Dobrym pomysłem jest również zamieszczenie informacji o cenach, jakich można spodziewać się w danym lokalu. Opcja ta została dodana, byście mogli nie tylko znaleźć dobrą restaurację nie tylko dla Waszego żołądka, lecz także portfela.

Ogólnie samą aplikację możemy jak najbardziej polecić, tym bardziej, że jest ona do pobrania z Marketplace zupełnie za darmo. Mimo to, mamy nadzieję, że wkrótce do programu zostanie dodana opcja zamieszczania recenzji.

 

Zakłady bukmacherskie

Back to top button