Gas Tycoon 3 – zdecydowanie warte kupienia

Jeżeli zastanawiacie się nad zakupem Gas Tycoon 3, trafiliście w idealnie miejsce. Jeśli do tej pory nie mieliście styczności z apką z tego wpisu, postaram się Was zachęcić do bliższego jej poznania. Już jakiś czas temu zafundowałam sobie produkcję od Aleksey Kalinin. Pomyślałam, że lepiej wydać pieniądze raz i cieszyć się prawie nieskończoną zabawą przez wiele tygodni, a nawet miesięcy.

Gas Tycoon 3 spotkacie się ze standardowym łączeniem elementów za pośrednictwem dróg, rur, oraz tym podobnych przedmiotów. Autor pomyślał, że każdy lubi co innego. Stworzył kilka wersji gry – w ustawieniach możemy zmienić skórkę na miejską (z drogami), Oil (z paliwem), Water World (z wodą), oraz wiele więcej. Podsumowując: dla każdego coś dobrego ;)

Dzięki 7 różnych skórkom, możemy zabawić się w hydraulika, budowlańca, dostawcę gazu, czy paliwa. Scenerie są różne. Bez straty leveli można między nimi lawirować. Jeżeli gaz Wam się znudzi, możecie go zamienić na wodę.

Jak to zwykle bywa w przypadku tego typu gier, naszym zadaniem jest połączenie obiektów na planszy. Zajmijmy się paliwem. Każda stacja, jaką zobaczycie na ekranie, musi mieć dostęp do paliwa. Musicie w taki sposób przestawiać elementy instalacji, aby jak najszybciej znaleźć połączenie między stacją a dystrybutorem.

W dalszych levelach z pewnością spotkacie się z na przykład jednym dystrybutorem i kilkoma stacjami. Za pomocą rozgałęźników powinniście sobie poradzić. Czasem będziecie musieli spędzić dobre kilkanaście minut na zabawie, lecz satysfakcja jest bardzo duża.

Jeżeli utkniecie, skorzystajcie z 10 darmowych podpowiedzi, jakie autorzy przygotowali dla swoich graczy. Oczywiście system mikropłatności musi istnieć, więc każdy kolejny hint będzie już płatny. Moim zdaniem bezsensowne jest używanie ściąg – w końcu po to pobieramy grę, aby się z nią męczyć! ;)

Item not available.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button