Garfield Kart Fast & Furry – szykujcie lasagne i rozgrzejcie palce

Garfield Kart Fast & Furry to samochodówka, w której przychodzi nam zasiąść za sterami auta prowadzonego przez Garfielda, bądź któregoś z jego przyjaciół. Jeżeli postać rudego kota jest Wam znana i przez Was lubiana, nie będę musiała Was długo namawiać na testy gry, szczególnie że produkcja jest dostępna zarówno na Androida, jak i iOS-a za darmo.

Do dyspozycji graczy oddano garaż w którym można kupić auta, postaci, oraz gadżety, sklep z monetami i zielonymi burgerami, a także wielki stadion który możliwy jest do odblokowania dopiero po przejściu pewnej ilości poziomów.

Dość ciekawą opcją jest możliwość przetestowania dwóch rodzajów sterowania. Przychodzi nam zarówno machać urządzeniem, jak również dotykać ikonek na ekranie. Mnie bardziej przypadł do gustu ten drugi sposób ze względu na większą precyzję.

W trakcie zabawy korzystamy z dodatkowych dwóch przycisków – jeden umożliwia hamowanie, drugi natomiast driftowanie. Drift nie jest prosty – trzeba się go nauczyć. Co więcej – dopóki nie wyjdzie nam idealnie, nie ukończymy tutoriala, a co za tym idzie – nie trafimy do następnej planszy.

Na trasie przychodzi nam zmagać się z przeciwnikami. Wśród power-upów ułatwiających nam życie są lasagne, które wyrzucane w stronę rywala, wyrzucają go z toru.

Gracze mają szansę na połączenie się ze znajomymi z Facebooka, w celu porównywania swoich wyników. Nie ma czegoś takiego, jak przesyłanie żyć, bo takowe po prostu nie występują.

Wszystko to nie zmienia faktu, że mikropłatności są górą. Nie dostajemy zielonych burgerów za darmo, więc by móc kupić sobie coś fajnego, bądź wybrać jakąkolwiek inną postać do gry, musimy zapłacić. Nie jest to zbyt fajne, chociaż nie przeszkadza, jeżeli nie musicie bez przerwy się ulepszać i rozwijać.

Graficznie jest świetnie – dźwiękowo podobnie. Kolorowo, ładnie i nowocześnie. Nie czepiam się, bo nie mam do czego. Polecam ;)

Pobierz w AppStore (banner poniżej), bądź w Google Play.

Item not available.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button