Gardenscapes 2 – zarabiaj pieniądze i twórz ogród marzeń

Czy są tu jacyś fani ogrodnictwa, albo osoby, którym świetnie idzie znajdowanie zagubionych przedmiotów? Jeżeli tak, Gardenscapes 2 będzie idealnym rozwiązaniem na długie jesienne wieczory. Zadaniem gracza w opisywanej aplikacji jest zarabianie pieniędzy poprzez pomoc w znajdowaniu zagubionych przez gości hotelu przedmiotów, a następnie tworzenie pięknego ogrodu. Należy pamiętać, że żadna roślina, ani obiekt znajdujący się w ogrodzie nie jest za darmo – za wszystko płacimy złotymi monetami.

Przyjeżdżamy do pięknego dworku, przy którym widoczna jest jedynie zielona trawa. My, jako znani ogrodnicy nie możemy patrzeć na stan podwórza. Staramy się ze wszystkich sił, aby otoczenie budynku przemieniło się w ekskluzywne miejsce do wypoczynku. Aby tego dokonać potrzeba niestety pieniędzy, których nasi znajomi – właściciele dworku nam nie dali. W naszej gestii jest połączenie dwóch pasji i zarobienie na piękne elementy ogrodu. W grze spotkamy mini-gry, w których naszym zadaniem będzie znajdowanie przedmiotów zagubionych przez gości. Jako że w budynku są dziesiątki pokoi, w każdym znajdzie się coś, co nie należy do właścicieli. Osoby, które zgubiły dane przedmioty, płacą za ich znalezienie.

W każdej gierce mamy do dyspozycji 5 podpowiedzi – jeżeli uda nam się odszukać wszystkie fanty bez konieczności klikania przycisku ,,hint”, otrzymamy premię pieniężną za niekorzystanie z pomocy. Produkcja charakteryzuje się bardzo dobrą, kolorową grafiką i miłymi dla ucha efektami dźwiękowymi. Polecamy!

Pobierz Gardenscapes 2 za darmo w AppStore.

Ocena appsblog.pl: 8/10.

Zakłady bukmacherskie

Back to top button