Gardens of Time – Hidden Objects od Disney’a

Gardens of Time otrzymała nagrodę Best Social Network Game w 2011 roku. Nie dziwię się – produkcja zapowiada się świetnie już od samego początku. Połączenie poszukiwań z budowaniem własnego, pięknego ogrodu. A wszystko owiane wielką tajemnicą …

Fabuła gry opiera się na pewnym wydarzeniu, które miało miejsce kilka chwil przez Twoim przybyciem. Wrogowie zakłócili continuum czasoprzestrzenne. Musisz pomóc tajemniczemu stowarzyszeniu w utrzymywaniu porządku na świecie i uchronienie przed rozprzestrzeniającą się falą złości. Jak wypadła produkcja Disney‚a? Sprawdźcie.

Na początku naszej przygody, trafiamy do pustego ogrodu, w którym na środku stoi tajemniczy budynek. Kiedy zdobędziemy odpowiednie fundusze, będziemy mogli zagospodarować teren dookoła jak tylko na się zamarzy. Aby tego dokonać, musimy spełnić kilka questów.

Niektóre questy polegają na znalezieniu ukrytych przedmiotów, inne na zbudowaniu danej konstrukcji. Jeżeli chodzi o poszukiwania, to zawsze dysponujemy paskiem, który wskazuje nam (niestety w języku angielski), czego mamy szukać. Jak widzicie na obrazku wyżej, do Waszej dyspozycji oddano przycisk ,,hint”, dzięki któremu będziecie w stanie odszukać przedmiot, którego za żadne skarby nie mogliście do tej pory dojrzeć.

Jeżeli chodzi o miejsca, do których będziecie podążać – są to bardzo często znane lokalizacje, jak Tadź Mahal, Wielka Rafa Koralowa, czy piramidy w Egipcie. W każdym z tych miejsc będziecie mieć do wykonania misje.

Zaproście do gry swoich znajomych z Facebooka. Odwiedzajcie ich ogrody i wybierajcie te, które podobają Wam się najbardziej. Także Wasz ogród może zyskać wielką popularność.

Pewnie zastanawiacie się, co można zbudować na takim zielonym polu. Otóż – możecie przede wszystkim sadzić drzewa, stawiać pomniki, ławeczki i miejsca do wypoczynku. Zakryjcie wejście do tajemniczego miejsca. Sprawcie, by stało się jeszcze bardziej tajemnicze.

Jako fanka hidden objects, szczerze polecam Gardens of Time. Gra jest dobrze zrobiona, zagadki na początku nie są trudne, a możliwości tworzenia własnego ogrodu są czymś, czego do tej pory nie widziałam w żadnej tego typu grze. Polecam ;)

Item not available.
Tags

Zakłady bukmacherskie

Back to top button
Close