Galaxy S3 Dandelion – żywa tapeta ze smartfona Samsunga

Kojarzycie żywą tapetę z tzw. dmuchawcem, która została zaprezentowana wraz ze smartfonem, Samsungiem Galaxy SIII? W takim razie powinna ucieszyć Was wiadomość, iż nie musicie kupować sobie telefonu za ponad dwa tysiące złotych, by móc cieszyć się ładnym tłem z mniszkiem lekarskim. Wystarczy bowiem, że zajrzycie do Google Play, gdzie już od jakiegoś czasu pobrać można aplikację Galaxy S3 Dandelion i już możecie mieć prawdziwą tapete ze smartfona.

Kilka dni temu opisywana w tym wpisie tapeta znalazła się w czołówce najpopularniejszych, bezpłatnych produkcji służących do personalizacji telefonu. Gdy tylko to zauważyliśmy, postanowiliśmy ją przetestować i sprawdzić, czy faktycznie zasługuje na aż tak wysokie miejsce w zacnym gronie.

Kiedyś już szykowaliśmy dla Was recenzję żywej tapety z popularnym dmuchawcem, ale okazało się, iż nie zapełniała ona całego ekranu nawet małego smartfona, a i do jakości jej wykonania mieliśmy sporo zastrzeżeń. Dlatego też postanowiliśmy wówczas poczekać, jak powstanie coś lepszego, no i w końcu się doczekaliśmy.

Galaxy S3 Dandelion jest bezpłatną aplikacją, lecz wyświetlane są w niej reklamy. Choć niektórym użytkownikom Google Play strasznie to przeszkadza, my w tym akurat przypadku aż tak na wyskakujące okienka narzekać nie będziemy. W końcu do menu tapet zagląda się tylko od czasu do czasu, tak więc jakiegoś większego problemu tu nie widzimy.

Jeśli chodzi o dostępne dla użytkowników efekty, to Dandelion oferuje przede wszystkim możliwość zmiany ilości latających dmuchawców, a także prędkości z jaką się przemieszczają. Poza tym, możemy decydować o tym, czy tapeta ma znajdować się w pionie czy poziomie, czego brakuje w wielu aplikacjach typu Live Wallpaper.

Warto wspomnieć również, że w menu tapety z tego wpisu możemy ustawić efekt kropli deszczu, który uzyskuje się poprzez dotykanie ekranu. Dla użytkownika dostępne jest też „plumkanie” znane z Galaxy S III.

Niestety, Galaxy S3 Dandelion „zżera” sporo pamięci naszego telefonu. Jeżeli więc macie słabsze urządzenia, to najprawdopodobniej nie będziecie mogli cieszyć się taką samą tapetą, jak osoby posiadające czterordzeniowca firmy Samsung.

Niemniej jednak zachęcamy Was do przetestowania aplikacji z tego wpisu. Tym bardziej, że, tak jak już wspomnieliśmy, jest ona do pobrania z Google Play zupełnie za darmo.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button