Gadu – GG na telefon z Windowsem

Osoby, które na bieżąco czytają zamieszczone na naszym blogu wpisy, z pewnością już dawno zauważyły, że bardzo często najlepsze mobilne produkcje są tworzone jedynie na Androida oraz iOS-a. Omija się tym samym Windowsa, na którego z ogromnym opóźnieniem trafiają (jeśli już w ogóle powstają) cenione na całym świecie programy. W dzisiejszym wpisie chcieliśmy zaprezentować Wam program „Gadu”, czyli najlepszy sposób na korzystanie z GG na telefonie pracującym na systemie od firmy Microsoftu.

Oryginalne Gadu-Gadu wciąż nie powstało na Windows Phone’a i pewnie jeszcze długo nie powstanie, a z racji tego, że sporo użytkowników smartfonów posiada konta w najpopularniejszym polskim komunikatorze, nie trzeba było długo czekać na pojawienie się w sieci odpowiednika GG, jakim jest program „Gadu”.

Interfejs opisywanego w tym wpisie programu został dostosowany specjalnie do Windowsa, dzięki czemu z programu korzysta się naprawdę bardzo wygodnie i nie ma się większych problemów z odszukaniem odpowiednich funkcji, takich jak znalezienie kontaktu czy zmiana ustawień.

Do samego okna rozmowy w „Gadu” również nie można mieć większych zastrzeżeń. Grafika jest przyjemna dla oka, a program nie ma najmniejszych problemów z wyświetlaniem avatarów. Szkoda tylko, że po wyjściu z aplikacji nie mamy już możliwości obejrzenia tego, o czym do tej pory pisaliśmy z naszym znajomym.

Warto napisać również, że bezpłatna wersja programu udostępnia nam większość opcji potrzebnych każdemu, przeciętnemu użytkownikowi. Niestety, jedynym minusem bezpłatnego „Gadu” jest brak możliwości wyświetlania powiadomień (które, nawiasem mówiąc, nie działają podczas słuchania muzyki, a to – według nas – dość spora wada).

Za pełną edycją „Gadu” trzeba w Marketplace zapłacić nieco ponad trzy złote. Uważamy, że jest to dość przystępna cena, na którą powinien się skusić każdy posiadacz Windows Phone lubiący komunikować się ze znajomymi.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button