Gadu-Gadu wreszcie zawitało do Marketplace

Mamy dobrą wiadomość dla wszystkich naszych Czytelników, którzy korzystają z telefonu z systemem Windows Phone. Po wielu miesiącach wyczekiwania oraz publikowania nieoficjalnych wersji, wreszcie w Marketplace pojawił się oficjalny klient komunikatora Gadu-Gadu. Jak wypadło GG na mobilnym Windowsie oraz czego jeszcze mu brakuje? Na te pytania postaramy się Wam odpowiedzieć w dalszej części tego wpisu.

Choć na pewno są to dość odważne słowa, wydaje nam się, iż możemy z całą pewnością powiedzieć, że opublikowanie GG w Marketplace można uznać za jedną z najbardziej wyczekiwanych premier w tym roku. Niestety, już na pierwszy rzut oka widać, że Gadu-Gadu do perfekcji brakuje jeszcze sporo. Mamy więc nadzieję, że w drugim półroczu będziemy mogli jeszcze nieraz informować Was o ważnych aktualizacjach dla GG.

Zacznijmy od tego, iż sporo osób narzeka na to, że w ogóle nie może zalogować się w swoim smartfonie do GG. My podobnych problemów wprawdzie nie mieliśmy, lecz nie wydaje nam się, by kilkanaście negatywnych komentarzy zamieszczonych w Marketplace było robotą jakieś dobrze zorganizowanej konkurencji najbardziej znanego komunikatora w naszym kraju. Coś musi więc być na rzeczy, ale nie do końca możemy Wam powiedzieć co.

Jeśli chodzi o względy estetyczne Gadu-Gadu, to nie można raczej wypowiadać się na ich temat negatywnie. Menu aplikacji i okna rozmowy prezentują się naprawdę dobrze. Brakuje tylko możliwości używania programu w poziomie, lecz i tak można powiedzieć, że oprawa graficzna GG nie wymaga poważniejszych poprawek.

Warto wspomnieć także o tym, że opisywany przez nas program działa w tle i pozwala na wyświetlanie powiadomień. Możecie więc włączyć sobie komunikator i korzystać z telefonu tak, jak zawsze, a program będzie informował Was o tym, że otrzymaliście wiadomość.

Oczywiście, Gadu-Gadu dostępne jest w Marketplace zupełnie za darmo. Nic nie stoi więc na przeszkodzie, byście pobrali tę aplikację i ją przetestowali.

/ 5. Ocen:

Zakłady bukmacherskie

Back to top button