Fumes Stunt Racer – oryginalna propozycja dla wielbicieli wyścigów

W AppStore znajduje się wiele gier wyścigowych dostępnych na iOS-a, lecz tak naprawdę niewiele z nich potrafi zaoferować graczowi prawdziwą rozrywkę. Jeżeli więc znudziły Ci się już produkcje z przesadnie przygotowaną grafiką, a do tego chcesz miło spędzić czas przed ekranem swojego iPhone’a bądź iPada, zapraszamy do zapoznania z grą zatytułowaną Fumes Stunt Racer.

W produkcji Sector3 wcielamy się w rolę kierowcy kierującego dość ciekawie wyglądającym pojazdem, który – w sumie to nie wiem, czemu – w pierwszej chwili skojarzył mi się z bolidem Formuły 1.

W opisywanej przez nas grze naszym zadaniem nie jest jednak wygrywanie rywalizacji z innymi samochodami, lecz pokonywanie konkretnych okrążeń w jak najlepszym czasie. Niby nic trudnego, ale jednak.

Oczywiście pierwsze okrążenia nie sprawiają wielu problemów, jednak z biegiem czasu wygląda to zdecydowanie gorzej i trzeba się już sporo namęczyć, by nie tylko osiągnąć zadowalający nas rezultat, lecz także nie wypaść z toru (w czym „pomagają” nam przeróżne pagórki i ostre zakręty).

To, co najbardziej przypadnie do gustu większości z Was, którzy pierwszy raz zagrają w Fumes Stunt Racer, to z pewnością efekty dźwiękowe. Są one w przypadku tej produkcji naprawdę na wysokim poziomie, lecz tylko i wyłącznie jeśli mówiły o efektach wydawanych przez nasz pojazd, a nie typowym soundtracku.

Na koniec warto dodać, że w Fumes Stunt Racer można grać nie tylko na urządzeniach o mniejszej rozdzielczości, lecz także na iPadzie, co jest bardzo dobrą wiadomością dla wszystkich użytkowników tabletu od Apple.

Obecnie gra studia Sector3 dostępna jest w AppStore za $1.99.

Tags

Zakłady bukmacherskie

Back to top button
Close