Fujitsu Stylistic M532 – nowy tablet z Tegrą 3

Tegoroczne targi CES przeszły już do historii, lecz – jak informuje zagraniczny serwis Engadget – nie każdy producent zdołał podczas ich trwania  przedstawić wszystkich nowości, jakie szykuje w tym roku. Mowa tu o chociażby firmie Fujitsu, która poinformowała ostatnio o wydaniu tabletu Stylistic M532, w którym zastosowano czterordzeniowy układ Tegra 3.

Nowe urządzenie japońskiej korporacji wyposażone zostało w duży ekran o przekątnej wynoszącej 10, 1 cala i nie powalającej na nogi rozdzielczości 1280 x 800 pikseli.

Jak czytamy na łamach zagranicznego serwisu, Stylistic M532 ma wśród ich urządzeń na rynku wyróżniać się przede wszystkim niezwykle wydajnym czterordzeniowym układem Tegra 3, który pozwala na bardzo komfortową pracę z tabletem.

Czytając pierwsze dane dotyczące najnowszego gadżetu firmy Fujitsu, poza wspomnianym już procesorem, w sumie nic wielkiego nie rzuca się więcej w oczy.

Na pewno na plus zaliczyć można jeszcze możliwość korzystania z internetu za pośrednictwem sieci komórkowej oraz w miarę dobre aparaty o matrycy 3 Mpx (przód)  i 8 Mpx (tył).

Listę wad rozpoczyna natomiast pamięć wbudowana o pojemności wynoszącej zaledwie 16 GB oraz brak wejścia na karty microSD.

Według informacji Fujitsu, Stylistic M532 trafi do sprzedaży z wgranym systemem operacyjnym Android 4.0, czyli Ice Cream Sandwich. Póki co w Internecie przeczytać można, że najnowszy twór japońskiego producenta ma kosztować 499 euro. Nie wiadomo jednak jeszcze kiedy trafi do sprzedaży.

Na koniec krótka video-prezentacja tabletu Stylistic M532:

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button