Fruit Heroes – owocowa gra na iOS-a i Androida

Szukasz ciekawej gry na swojego smartfona, a do tego należysz do osób, którym nie przeszkadza animowana oprawa graficzna i dość wysoki poziom trudności? Jeżeli tak, to zainteresować Cię powinna aplikacja Fruit Heroes, która jedynie na pierwszy rzut oka wygląda jak typowa gra dla najmłodszych użytkowników smartfonów.

Opisywana przez nas w tym wpisie produkcja nie należy do najpopularniejszych w AppStore oraz Google Play. Mimo to uważamy, że warto się nią zainteresować, choć na pewno do aplikacji idealnych – przynajmniej według nas – nieco jej brakuje.

Ogólnie można napisać, że zasady gry Fruit Heroes polegają na rysowaniu na ekranie różnego rodzaju kresek. Funkcji owych linii nie można jednak jednoznacznie określić, gdyż różnią się one od siebie w zależności od trybu gry, który gracz wybierze po uruchomieniu aplikacji.

W pierwszym trybie zadaniem gracza jest rysowanie kresek w taki sposób, by odbijały one rzucane przez naszych wrogów kamienie lecące w kierunku naszych roślinek. Jeśli chodzi o rozgrywkę drugą, to tutaj linie służą nam do prawidłowego podlewania sadzonek. Ostatni tryb to natomiast wykorzystywanie kresek do wrzucania owoców do odpowiednich koszyczków.

To, co szczególnie powinno spodobać Wam się we Fruit Heroes, to wspomniana już przez nas cukierkowa oprawa graficzna, która bardzo ładnie się prezentuje i naprawdę zasługuje na pochwałę.

Warto wspomnieć też o tym, że poziom trudności w aplikacji opisywanej w tym wpisie nie należy do najniższych, choć grając w produkcję Chinese Gamer na pewno dojdziecie do wniosku, że graliście już czasami w trudniejsze gry mobilne.

Niestety, Fruit Heroes nie jest grą bezpłatną. W Google Play – tak samo jak w AppStore – trzeba zapłacić za nią niecałego dolara.

PS. Zdajemy sobie sprawę, że nie każdy z Was mógł zrozumieć, na czym tak naprawdę polega gra we Fruit Heroes, dlatego właśnie postanowiliśmy zamieścić ten oto materiał video:

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button