Football Logo Quiz – dla fanów piłki nożnej

logoquizFanów piłki nożnej w naszym kraju nie brakuje. Dla wielu piłka nożna to także sport narodowy – w sumie nie wiadomo czemu. Na pewno każdy z was zna kibica piłki nożnej, który choć w małym stopniu orientuje się w na przykład herbach drużyn.

Właśnie na tym polega rozgrywka w Football Logo Quiz. Polega ona na rozpoznawaniu herbów, z którymi powinni sobie poradzić wszyscy fani piłki nożnej.
Rozgrywkę rozpoczynamy przez kliknięcie na ikonę herbów na środku. Gra złożona jest z czterech poziomów, gdzie znajdziemy drużyny zależne od ich popularności. Im trudniejszy poziom – tym mniej popularne zespoły.

Po wybraniu poziomu otrzymujemy zestaw do testu, spośród którego klikamy na poszczególne loga. Tam tworzymy odpowiedź z zestawu literek, które znajdziemy pod spodem. Teoretycznie powinno to pomagać w odpowiadaniu – tak samo jak liczba pól, które musimy uzupełnić. Niestety twórcy trochę zbyt luźno podeszli do tematu nazywania odpowiednich, bo czasem podajemy tylko nazwę miasta, czasem pełną nazwę zespołu a w innych wypadkach jeszcze tylko kilka pierwszych liter.
Trzeba więc trochę się nakombinować.

Gra wyświetla w wielu momentach reklamy, które są po prostu uciążliwe i wyskakują tak szybko, że kliknąłem w nie wielokrotnie. Należy też uważać w co klikamy w samej grze, bo tutaj też znajdziemy trochę ukrytych reklam.

Ocena 5/10
Za darmo w Google Play.

Tags

Zakłady bukmacherskie

Back to top button
Close